Polecane oferty

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do naszej urokliwej restauracji. Nie tylko zorganizujemy d...

O firmie

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Ciechanów w województwie mazowieckim. Firma przyjmuje Klientów pod adresem: Pułtuska 72. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 06-400 Ciechanów. Kompletne współrzędne GPS to: 20.63858N, 52.88156E. Branża Restauracje polskie to dziedzina, w której firma "Zorba. Tawerna. Boniewska-Świszcz E." prowadzi swoją działalność od kilku lat.

"Zorba. Tawerna. Boniewska-Świszcz E." oferuje obszerne menu smacznych dań, zarówno mięsnych, jak i wegetariańskich oraz kompleksowe usługi gastronomiczne dostosowane do indywidualnych wymagań, w szczególności przy organizacji uroczystości rodzinnych i spotkań biznesowych. Kadra doświadczonych kucharzy to gwarancja całkowitego zadowolenia z przygotowanych dań, sprawiająca, iż każdy z odwiedzających to miejsce spędza czas w miłej atmosferze.

Strona pkt.pl nie zawiera szczegółowych informacji na temat oferty przedsiębiorstwa. Więcej informacji dotyczących produktów lub usług dostępnych w firmie uzyskasz dzwoniąc pod numer telefonu: 23 672 55 66.
Branża

Restauracje - kuchnia polska

Jesteś właścicielem?

Aktualizuj dane
Ostatnia aktualizacja: 2015-05-15 13:13:00

Opinie (0)