przyjazna Fitness, Zońteam Dariusz Zoń, Częstochowa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9490222964
REGON: 151553006
Rok założenia:
2013
Branża:

O firmie

Nazywam się Dariusz Zoń i jestem profesjonalnym trenerem personalnym. Usługi świadczę w Częstochowie, gdzie zarejestrowana jest moja firma Zońteam. Moim atutem jest wieloletnie doświadczenie. Zachęcam do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Trening to nie tylko walka o upragnioną sylwetkę, ale także zdrowie i kondycję oraz dobre samopoczucie. Często jednak trudno zmotywować się do ćwiczeń samemu, a nawet kiedy się to udaje efekty bywają niezadowalające. Jako trener personalny doskonale to rozumiem. Dlatego nie tylko motywuję, ale również uczę prawidłowej techniki co jest niezwykle ważne nie tylko w przypadku fitness, ale i każdego innego rodzaju aktywności fizycznej.

Podstawą do rzetelnego treningu jest dla mnie indywidualne podejście i dobranie właściwego dla danej osoby planu treningowego. Łączę to z ułożeniem planu dietetycznego, a także wskazówkami dotyczącymi stopnia nawodnienia organizmu. Proponuję różnorodne ćwiczenia, w tym ćwiczenia siłowe i wpływające na kondycję. Chętnie pomagam znaleźć dobre ćwiczenia dla kobiet w ciąży, a także wrócić do sprawności po przebytym urazie.

Jestem również fizjoterapeutą, posiadam stosowne certyfikaty. Współpracuję z licznymi siłowniami. Dla mnie praca łączy się z pasją i dlatego wyjątkowo istotne jest stworzenie klientowi odpowiednich warunków do rozwoju fizycznego dzięki czemu szybko zauważy pożądane zmiany.

Chętnie odpowiem na dalsze pytania związane z ofertą dlatego zachęcam do kontaktu.

Serdecznie zapraszam do wspólnych treningów!

Artykuły

Personalny, osobisty, motywujący
Personalny, osobisty, motywujący
Jeśli jesteśmy nie zadowoleni z naszego ciała, z wystających boczków, czy brzuszka, najlepiej jest zwrócić się do osobistego trenera. Dlaczego? Sprawdź!

Wideo

Kontakt

Kontakt Zońteam Dariusz Zoń

Zońteam Dariusz Zoń, Częstochowa

Opinie (1)

Opinie o firmie Zońteam Dariusz Zoń

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Dagmara
Dagmara
5.0
15.05.2019
Bardzo dobry trener, duża wiedza i przede wszystkim ogromny zapał! Początkowo miałam trudności z wejściem w tryb treningowy, ale jego plan mnie zmotywował! Serdecznie polecam!