Budowa domów całorocznych i letniskowych
Budowa domów całorocznych i letniskowych, Zodan Producent Domów Drewnianych, Wysoka

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 16:00
Wt.
07:00 - 16:00
Śr.
07:00 - 16:00
Cz.
07:00 - 16:00
Pt.
07:00 - 16:00
Sb.
07:00 - 12:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7640101185
REGON: 008117196
Dodatkowe kontakty:

513 067 661

792 888 111

Rok założenia:
1985
Branża:

O firmie

Siedziba firmy Zodan znajduje się w Wysokiej, w powiecie pilskim, w województwie wielkopolskim. Przedsiębiorstwo Adama Nowaka zajmuje się budową drewnianych domów i innych konstrukcji. Działa na rynku od 1985 roku i przez ten czas zrealizowało wiele zamówień dla osób fizycznych i firm.

Oferta

Drewno to materiał wprost stworzony do używania podczas prac budowlanych i wykończeniowych. Olbrzymie doświadczenie jakie na przestrzeni lat zdobyła firma Zodan sprawia, że drewno używane jest przez nią do budowy wytrzymałych domów i innych konstrukcji. Przedsiębiorstwo podchodzi do każdego zlecenia indywidualnie, dzięki czemu klienci otrzymują dokładnie to czego szukają. Na ofertę składają się gotowe projekty, ale możliwe jest ich dowolne adaptowanie, a także realizowanie zupełnie nowych koncepcji, np. związanych z budową domów całorocznych lub letniskowych. Firma buduje domy całoroczne w technologii szkieletowej oraz z bali. Szkielety domów są wytrzymałe, a odpowiednią izolację cieplną zapewniają wewnętrzne boazerie i zewnętrzne elewacje drewniane. Zalety tych konstrukcji to również niska cena w porównaniu do klasycznych domów i odporność na ogień zapewniania dzięki specjalnym zastawkom. Domy całoroczne mogą posiadać poddasze, być wyposażone w różne systemy ogrzewania i rozmaite instalacje, w tym elektryczną i wodno-kanalizacyjną. Oferta obejmuje oddanie domów w stanie deweloperskim lub w stanie pod klucz. Dotyczy to również domków letniskowych.

Zodan poza domami i domkami oferuje też inne konstrukcje z drewna. Można do nich zaliczyć:
  • domki narzędziowe drewniane
  • altany ogrodowe
  • garaże drewniane
  • zadaszenia
  • wiaty
  • stajnie
  • budynki gospodarcze
  • obiekty agroturystyczne
Firma sprzedaje również budy dla psów i podejmuje się adaptacji oraz przebudów budynków. W swoim CV ma też renowację starej, drewnianej dzwonnicy.

Po więcej informacji związanych z firmą Zodan i po dodatkowe zdjęcia dokumentujące zrealizowane zamówienia, najlepiej wejść na stronę internetową. Można również zadzwonić, bądź napisać maila.

Wideo

Kontakt

Kontakt Zodan Producent Domów Drewnianych

Zodan Producent Domów Drewnianych, Wysoka

Opinie (3)

Opinie o firmie Zodan Producent Domów Drewnianych

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Max
Max
5.0
14.08.2019
Firma Zodan wybudowała na moje zlecenie całoroczny dom. Zdecydowałem się na takie rozwiązanie, ponieważ jest tańsze niż dom tradycyjny z cegieł. Uważam, że w niczym nie ustępuje, a wręcz jest lepszy, bo zdrowszy.
Andrzej
Andrzej
5.0
14.07.2019
Firma Zodan wybudowała mi domek letniskowy. Miałem od kilku lat działkę nad jeziorem, ale brakowało mi miejsca na spanie. Teraz mogę nawet miesiąc tam siedzieć i to w komfortowych warunkach, bo mam łazienkę, kuchnię i dwie sypialnie.
Bartłomiej
Bartłomiej
5.0
23.06.2019
Mieszkam od wielu lat w domu wybudowanym przez Zodan i jestem bardzo zadowolony. Dom jest przestronny i bardzo ładny. Zdecydowanie polecam każdemu kto marzy o własnym kącie.