Największa atrakcja turystyczna w regionie
Największa atrakcja turystyczna w regionie, Zjawiskoland Kąkol Jan, Regiel

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9580192758
REGON: 381637498
Rok założenia:
2018

O firmie

Zjawiskoland to niezwykłe miejsce znajdujące się w Reglu nieopodal Ełku, w województwie warmińsko-mazurskim. Właścicielem jest Jan Kąkol. Chcieliśmy stworzyć w naszym regionie niepowtarzalną atrakcję turystyczną, jaką jest dom interaktywny do góry nogami. Zapraszamy!

Oferta

Województwo warmińsko-mazurskie to przepiękny region, w którym rozpościera się mnóstwo lasów, łąk i jezior. Od wielu lat przyciąga turystów, którzy chcą spędzić czas blisko natury. Teraz z dumą możemy Państwa zaprosić do jedynego takiego obiektu turystycznego, jakim jest Zjawsikoland. Tutaj znajdziecie:
  • dom interaktywny do góry nogami,
  • park rozrywki,
  • atrakcje dla turystów
W naszym zjawiskowym domu do góry nogami znajdziecie rzeczy, które przeczą prawom fizyki. Wszystko tu jest na opak i każdy element wyposażenia wnętrza domu z pewnością zachwyci niejednego odwiedzającego. Kominek, akwarium do góry nogami i prawdziwa woda wlewająca się do wanny, to tylko niektóre atrakcje, jakie zapewniliśmy.

Domek zawiera o wiele więcej niespodzianek i tajemnic do odkrycia. W Zjawiskolandcie znajdą się także sale i place zabaw. Zarówno dorośli jak dzieci z pewnością długo zapamiętają odwiedziny w naszym domku.

Organizowanie czasu wolnego może być teraz jeszcze ciekawsze, dzięki temu niezwykłemu miejscu, jakim jest Zjawsikoland w Reglu. Zapraszamy!

Artykuły

Atrakcje województwa warmińsko-mazurskiego
Atrakcje województwa warmińsko-mazurskiego
Podpowiadamy jakie atrakcje turystyczne na terenie województwa warmińsko-mazurskiego warto odwiedzić. Sprawdź jak zaplanować udane wakacje w tym regionie.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Zjawiskoland Kąkol Jan

Zjawiskoland Kąkol Jan, Regiel

Opinie (4)

Opinie o firmie Zjawiskoland Kąkol Jan

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Iza
Iza
5.0
04.09.2019
Polecam udanie się do Zjawiskolandu. Mają świetne atrakcje dla dorosłych i dla dzieci, ekstra zabawa.
Góral
Góral
5.0
15.08.2019
Super miejsce na spędzenie czasu z rodziną. Domek świetny wart y obejrzenia oraz kawa z gofrem. Brawo dla właścicieli za pomysł.
Iwona
Iwona
5.0
15.08.2019
Bardzo fajne miejsce żeby spędzić czas z rodziną i przy okazji fantastyczny domek. Brawo dla właścicieli i ich zaangażowanie żeby w okolicy Ełku powstała nowa atrakcja turystyczna. Smaczne gofry:)
Michał
Michał
5.0
15.07.2019
Zjawiskoland to miejsce jakiego brakowało na mapie naszego powiatu. Byłem z dziećmi w tym domku, który jest naprawdę niezwykły. Polecam.