Podziały nieruchomości na najwyższym poziomie
Podziały nieruchomości na najwyższym poziomie, Zbigniew Musiej Przedsiębiorstwo geodezyjno-projektowe, Łosice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5410005123
REGON: 030045491
Rok założenia:
1992

O firmie

Przedsiębiorstwo geodezyjno-projektowe, które prowadzi Zbigniew Musiej znajduje się w Łosicach, na terenie województwa mazowieckiego. Działalność rozpoczęliśmy od 1992 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług geodezyjnych.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług geodezyjnych i kartograficznych. Posiadamy 27-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych zleceń. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm.

Zakres naszych obowiązków obejmuje opracowywanie map do celów projektowych, map do celów prawnych, wektoryzację map rastrowych, wykonywanie pomiarów sytuacyjnych i sytuacyjno-wysokościowych, a także podział nieruchomości. Dodatkowo zajmujemy się wytyczaniem granic, wykonywaniem pomiarów inwentaryzacyjnych budynków, a także pomiarów objętościowych. Ponadto specjalizujemy się w tyczeniu nieruchomości, obiektów budowlanych, gruntów i budynków. Zapewniamy też geodezyjną obsługę inwestycji.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń, które pozwalają nam na wykonywanie bardzo dokładnych pomiarów. Geodezja to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego do każdego zadania podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i dokładnością.

Podejmujemy się też zadań związanych ze wznawianiem granic nieruchomości i różnych nietypowych prac geodezyjnych. W razie potrzeby odpowiemy na wszystkie pytania związane z naszą działalnością. Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy z naszym przedsiębiorstwem geodezyjno-projektowym w Łosicach.

Artykuły

Mapa do celów projektowych – podstawowe informacje
Mapa do celów projektowych – podstawowe informacje
Geodezyjne mapy do celów projektowych, to zaktualizowane mapy zasadnicze, które przygotowywane są w różnych skalach m.in.: 1:500, 1: 1000, a także 1:2000.

Wideo

Kontakt

Kontakt Zbigniew Musiej Przedsiębiorstwo geodezyjno-projektowe

Zbigniew Musiej Przedsiębiorstwo geodezyjno-projektowe, Łosice

Opinie (1)

Opinie o firmie Zbigniew Musiej Przedsiębiorstwo geodezyjno-projektowe

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Eliza
Eliza
5.0
28.05.2019
Usługi geodezyjne na wysokim poziomie. Pracownicy bardzo dokładni i terminowi. Polecam.