Obsługujemy wspólnoty mieszkaniowe
Obsługujemy wspólnoty mieszkaniowe, Zarządzanie Nieruchomościami Kozioł & Kozioł Sp. z o.o., Pyskowice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9691611394
REGON: 24370288600000
KRS: 0000529143
Rok założenia:
2014

O firmie

Zarządzanie nieruchomościami rozpoczęliśmy w 2009 roku. Nasza firma Kozioł & Kozioł zapewnia w pełni profesjonalną i kompleksową obsługę nieruchomości. Mieścimy się w Pyskowicach, na terenie powiatu gliwickiego, w województwie śląskim.

Oferta

Nasza firma Kozioł & Kozioł zajmuje się administrowaniem wspólnotami mieszkaniowymi. W skład obsługi księgowej nieruchomości wchodzą czynności dotyczące gospodarki ekonomiczno-finansowej wspólnoty mieszkaniowej. Nasza fachowa kadra pracownicza sporządza rozliczenia planów gospodarczych, a także roczne sprawozdania finansowe. Prowadzimy także ewidencję kosztów utrzymania nieruchomości wspólnej. W ramach obsługi księgowej dopilnowujemy, aby wszelkie poświadczenia lub zaświadczenia były dostarczane prosto do właściciela mieszkania. Co więcej, tworzymy sprawozdania dotyczące poniesionych kosztów utrzymania.

Przeprowadzamy również czynności związane z obsługą administracyjną. Dbamy o prawidłowe użytkowanie budynku, dostarczanie ważnych informacji mieszkańcom, sporządzanie i informowanie o projektach uchwał oraz ich podjęciu. W skład naszych obowiązków w tym zakresie wchodzi także utrzymanie należytego porządku i czystości na całym terenie obiektu i terenów przynależnych.

Podejmujemy się także nadzorów i kontroli technicznej wspólnoty mieszkaniowej. Uczestniczymy w ustaleniach między mieszkańcami a przedstawicielami firm zewnętrznych. Jesteśmy odpowiedzialni za zorganizowanie grupy fachowców, którzy naprawią każdą usterkę zgłoszoną przez mieszkańca.

Lokatorzy mogą również liczyć na obsługę prawną związaną z doradztwem czy też opiniowaniem wszelkiej dokumentacji odnośnie do umów. Współpracujemy z kancelarią, dzięki czemu windykujemy jeszcze nieuiszczone opłaty.

Systematycznie poszerza się grono naszych zadowolonych Klientów. Zachęcamy, aby i Państwo do nich dołączyli.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Kontakt

Kontakt Zarządzanie Nieruchomościami Kozioł & Kozioł Sp. z o.o.

Zarządzanie Nieruchomościami Kozioł & Kozioł Sp. z o.o., Pyskowice

Opinie (0)

Opinie o firmie Zarządzanie Nieruchomościami Kozioł & Kozioł Sp. z o.o.