Odgrzybianie, odkażanie i czyszczenie klimatyzacji
Odgrzybianie, odkażanie i czyszczenie klimatyzacji, Zapmax. P. Niedziółka, Siedlce

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8212414644
REGON: 141842706
Dodatkowe kontakty:
Rok założenia:
2009

O firmie

Siedziba firmy Zapmax znajduje się w Siedlcach, w województwie mazowieckim. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2009 roku. Mamy spore doświadczenie branżowe, co sprawia, że możemy sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów. Przedsiębiorstwem zarządza Piotr Niedziółka.

Oferta

Specjalnością firmy Zapmax jest diagnostyka komputerowa i usługi w zakresie klimatyzacji samochodowej. W celu zapewnienia wygody klientom oferujemy dojazd do klienta. Jesteśmy w stanie dojechać w każde miejsce.

Dysponujemy nowoczesnym testerem diagnostycznym CDIF, dzięki któremu możemy wykonać dokładną diagnostykę komputerową pojazdów osobowych i dostawczych. Taką diagnostykę warto przeprowadzić przed zakupem używanego samochodu. Pozwoli to na zapobiec późniejszemu wkładowi w liczne naprawy auta. Cała diagnostyka zajmuje od kilku do maksymalnie kilkudziesięciu minut, zależnie od liczby systemów w pojeździe.

Oferta firmy Zapmax to też serwis klimatyzacji samochodowej, w tym:
  • nabijanie klimatyzacji,
  • naprawa klimatyzacji,
  • czyszczenie klimatyzacji,
  • napełnianie klimatyzacji,
  • odgrzybianie klimatyzacji.
Do czyszczenia klimatyzacji wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone środki od uznanych producentów. Układ klimatyzacji czyścimy ozonem, ultradźwiękami oraz profesjonalnym preparatem do czyszczenia i dezynfekcji Terosept. Uzupełnienie oferty stanowi pompowanie kół.

Ponadto prowadzimy sklep z akcesoriami i częściami samochodowymi.

Zapraszamy do skorzystania z oferty przedsiębiorstwa Zapmax.

Artykuły

Kiedy konieczny jest przegląd klimatyzacji?
Kiedy konieczny jest przegląd klimatyzacji?
Przegląd układu klimatyzacji jest ważny, aby móc cieszyć się sprawnie działającą klimatyzacją w samochodzie. Jak często należy go wykonywać? Ile to kosztuje?

Wideo

Kontakt

Kontakt Zapmax. P. Niedziółka

Zapmax. P. Niedziółka, Siedlce

Opinie (0)

Opinie o firmie Zapmax. P. Niedziółka