Handlujemy drewnem najwyższej jakości
Handlujemy drewnem najwyższej jakości, Zakład Usług Leśnych Grzegorz Federowicz, Darnowiec

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6191371301
REGON: 250963348

O firmie

Prowadzony przez nas Zakład Usług Leśnych znajduje się w Darnowcu, w powiecie kępińskim, w województwie wielkopolskim. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2001 roku. Mamy bogate doświadczenie w dystrybucji drewna na opał i nie tylko, co sprawia, że jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw oczekiwaniom wszystkich kontrahentów. Właścicielem firmy jest Grzegorz Federowicz.

Oferta

Głównym profilem prowadzonej przez Zakład Usług Leśnych działalności, jest sprzedaż drewna kominkowego i opałowego wysokiej jakości. Nasza oferta to przede wszystkim:
  • drewno sosnowe,
  • drewno brzozowe,
  • drewno dębowe.
Jesteśmy w stanie dostarczyć drewno w sztaplach albo klockach, a także poukładane na palecie, bądź połupane.

Świadczymy również usługi leśne, w zakres których wchodzi między innymi wycinka, sadzenie i usuwanie drzew. Zajmujemy się zrębem, przecinkami i czyszczeniem lasu. Zapewniamy transport zakupionego u nas asortymentu przy czym koszty transportu ustalane są w zależności od wielkości zamówienia. Przy zamówieniu minimum 5 MP i odległości do 50 km - transport gratis. Transport odbywa się przy użyciu specjalnie do tego przystosowanych samochodów.

Na poziom naszych usług składa się doskonałej jakości drewno, wysokie kwalifikacje zatrudnianych przez nas pracowników, a także uczciwość biznesowa firmy. Rzetelne i terminowe działanie, które sprawia, że cieszymy się zaufaniem Klientów to niezmiennie priorytetowe cechy naszej działalności. Zachęcamy do kontaktu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Kontakt

Kontakt Zakład Usług Leśnych Grzegorz Federowicz

Zakład Usług Leśnych Grzegorz Federowicz, Darnowiec

Opinie (0)

Opinie o firmie Zakład Usług Leśnych Grzegorz Federowicz

Tagi