Oferujemy bramy garażowe uchylne, roletowe i dwuskrzydłowe
Oferujemy bramy garażowe uchylne, roletowe i dwuskrzydłowe, Zakład Handlowo-Usługowy Daniel Filipek, Kraków

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7343081504
REGON: 490569275
Rok założenia:
2013

O firmie

Zakład Handlowo-Usługowy zlokalizowany jest w Krakowie. Osobą decyzyjną w firmie jest Daniel Filipek. Współpracujemy zarówno z Klientami indywidualnymi, jak i z firmami.

Oferta

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie stolarki aluminiowej i stalowej. Posiadamy produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów, sprzedawane w atrakcyjnych cenach.

Oferujemy:
  • bramy,
  • ogrodzenia,
  • drzwi,
  • okna,
  • rolety.
Proponujemy Państwu również różne rozwiązania z zakresu automatyki bramowej.

Posiadamy bramy garażowe, takie jak segmentowe, uchylne, roletowe, dwuskrzydłowe, a także drzwi boczne. Dysponujemy dużym wyborem ogrodzeń posesyjnych. W ich skład wchodzą bramy dwuskrzydłowe, przesuwne oraz słupki, segmenty czy furtki.

Zajmujemy się także sprzedażą bram garażowych i ogrodzeń przemysłowych. W naszym asortymencie znajdą Państwo między innymi bramy harmonijkowe, podwieszane, systemy przeładunkowe, a także ogrodzenia sportowe, bramy V-King czy panele kratowe. Oferujemy również stolarkę przeciwpożarową.

Ponadto w naszym asortymencie znajdą Państwo szeroki wybór rolet zewnętrznych i roletek tekstylnych oraz elewacyjnych. Do Klienta należy wybór koloru z palety barw podstawowych, lub w kolorach drewnopodobnych. Rolety zapewniają większą prywatność, a także chronią przed dostępem niepożądanego światła. Ponadto znajdą Państwo u nas moskitiery okienne i drzwiowe oraz przesuwne. Oferujemy również parapety zewnętrzne i wewnętrzne.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości, na pewno postaramy się doradzić i wybrać najlepsze rozwiązanie.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty Zakładu Handlowo-Usługowego Daniela Filipka w Krakowie.

Marki i specjalizacje

Głównymi producentami, z którymi współpracuje nasza firma, są:
  • Wiśniowski,
  • NICE,
  • DK-PROF,
  • BFT,
  • CAME.

Artykuły

Na jaki rodzaj bramy do garażu się zdecydować?
Na jaki rodzaj bramy do garażu się zdecydować?
Żaden garaż nie może obyć się bez bramy, a te występują w kilku rodzajach, różniąc się między sobą sposobem montażu oraz ilością zajmowanego miejsca.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Zakład Handlowo-Usługowy Daniel Filipek

Zakład Handlowo-Usługowy Daniel Filipek, Kraków

Opinie (0)

Opinie o firmie Zakład Handlowo-Usługowy Daniel Filipek