Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5932018633
REGON: 191881624

O firmie

Firma Zakki od ponad piętnastu lat zajmuje się produkcją schodów wewnętrznych i zewnętrznych. Siedziba znajduje się w Brzuścach, w powiecie tczewskim, w województwie pomorskim. Osobą zarządzającą jest Wojciech Zakrzewski.

Oferta

Mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji schodów na wymiar. Proponujemy wiele rozwiązań, zarówno klasycznych, jak i awangardowych, które spełnią oczekiwania każdego klienta. Prowadzimy sprzedaż schodów giętkich, czyli w kształcie łuku. Wykonujemy zlecenia także dotyczące zabudowania nie tylko przestrzeni wewnątrz domu, ale także na zewnątrz. Tego typu wykonania są odporne na warunki atmosferyczne. Mamy szeroki wybór balustrad drewnianych, metalowo-drewnianych i kutych. Elegancko prezentują się również balustrady wykonane ze szkła do nowoczesnych wnętrz.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy ofertę schodów betonowych z możliwością dołożenia drewnianych nakładek. Charakteryzują się trwałością i odpornością na odkształcenia. W dodatku zajmujemy się zabudowami, w tym wykonujemy szafy na wymiar oraz meble kuchenne.

Tworzymy solidne konstrukcje, które są w stanie przetrwać wiele lat. Takie efekty osiągamy korzystając ze specjalnych systemów mocowań, które dobieramy do odpowiedniego typu schodów. Zwracamy uwagę na materiały, których używamy do produkcji mebli. Dokładnie je selekcjonujemy, aby oferować produkty najwyższej jakości.

Dysponujemy specjalistycznym, niezawodnym sprzętem, dzięki któremu jesteśmy wykonać każde zlecenie. Sprawnie wykonujemy wszystkie gięcia schodów drewnianych oraz elementów.

Zapraszamy.

Kontakt

Kontakt Zakki. W. Zakrzewski

Zakki. W. Zakrzewski, Brzuśce

Opinie (0)

Opinie o firmie Zakki. W. Zakrzewski