Postaw na efekt reklamy świetlnej
Postaw na efekt reklamy świetlnej, Zajdel-Werbung Agencja reklamy, Stare Biskupice

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9291522379
REGON: 080074335
Rok założenia:
2006

O firmie

Jesteśmy profesjonalną Agencją reklamową świadczącą usługi na najwyższym poziomie. Siedziba naszej firmy znajduje się w Starych Biskupicach, na terenie województwa lubuskiego. Osoba decyzyjną w firmie jest Paweł Zajdel. Na rynku działamy od 2006 roku.

Oferta

Na rynku działamy od kilkunastu lat. Posiadamy spore doświadczenie, dzięki czemu wszelkie usługi świadczymy na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w świadczeniu profesjonalnych usług poligraficznych. Oferta skierowana jest do Klientów indywidualnych oraz różnego rodzaju firm.

Zakres naszych usług obejmuje wykonywanie takich produktów jak:
  • kasetony świetlne,
  • pylony,
  • podświetlane litery w technologii LED,
  • logotypy,
  • elementy przestrzenne.
Ponadto oklejamy pojazdy i witryny sklepowe w materiały reklamowe. U nas zamówią Państwo także szyldy oraz tablice informacyjne. W ramach prowadzonej działalności oferujemy usługi w zakresie projektowania i druku offsetowego materiałów reklamowo-informacyjnych, takich jak wizytówki, ulotki, foldery, plakaty, papier, bloczki firmowe, a także kalendarze i naklejki. Uzupełnienie oferty stanowi nadruk na odzież. Nadruki wykonujemy w technologii sitodruku, termotransferu plastizolowego, termotransferu folii flex i flock oraz haftu komputerowego.

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy służą Państwu pomocą oraz fachową poradą na każdym etapie współpracy. Wszelkie zlecenia nam powierzone realizujemy terminowo oraz solidnie.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej agencji reklamowej.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Zajdel-Werbung Agencja reklamy

Zajdel-Werbung Agencja reklamy, Stare Biskupice

Opinie (0)

Opinie o firmie Zajdel-Werbung Agencja reklamy