przyjazna Noclegi, kwatery prywatne, Zacisze Pokoje Gościnne, Grójec

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 7971215563
REGON: 672789292
Rok założenia:
1994
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Pokoje Gościnne Zacisze, których właścicielem jest Mirosław Jabłoński, znajdują się w Grójcu, na terenie województwa mazowieckiego. Oferujemy Gościom pokoje gościnne nieprzerwanie od 1992 roku. Zapewniamy naszym gościom komfortowe warunki zakwaterowania.

Oferta

Proponowane przez nas pokoje gościnne są najlepszym rozwiązaniem dla osób, które szukają ciszy i spokoju. Pensjonat znajduje się około 45 km od stolicy, dlatego też są dobrą lokalizacją dla pracowników. Dzięki temu można szybko dostać się do pracy czy też obiektów historycznych rozrywkowych. Naszym gościom oferujemy wynajem kwater prywatnych. Możemy Państwu zaproponować pokoje czyste, zadbane oraz w pełni wyposażone. W pokojach znajduje się podstawowy sprzęt, taki jak mała lodówka oraz telewizor.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:
  • pokoje 2- i 3-osobowe,
  • telewizor,
  • Wi-Fi,
  • dostęp do kuchni,
  • parking,
  • miejsce na grill.
Udostępniona dla naszych gości kuchnia jest w pełni wyposażona, w sprzęt do gotowania, talerze, kubki oraz sztućce. Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i umiejętności, niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków zawodowych. Nasza baza noclegowa jest dedykowana szczególnie do pracowników firm, jednak często odwiedzają nas również rodziny.

Dbamy o zadowolenie naszych gości, dlatego staramy się jak najlepiej wykonywać swoją pracę. Mogą Państwo liczyć na rzetelną i profesjonalną obsługę. Co więcej, naszej pokoje spełniają wszystkie wymogi sanitarne. Bardzo ważne jest dla nas zadowolenie Gości, dlatego też dbamy o to, aby w kwaterach było przyjemnie, schludnie oraz aby zaspakajamy one Państwa potrzeby.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Pokojami Gościnnymi Zacisze w Grójcu.

Artykuły

Poszukujesz noclegu? Sprawdź na co zwrócić uwagę przy wyborze idealnego miejsca.
Poszukujesz noclegu? Sprawdź na co zwrócić uwagę przy wyborze idealnego miejsca.
Wybór idealnego miejsca noclegowego powinien być poprzedzony sprawdzeniem lokalizacji oraz warunków i oferty wybranego obiektu, a także opinii na jego temat.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Zacisze Pokoje Gościnne

Zacisze Pokoje Gościnne, Grójec

Opinie (0)

Opinie o firmie Zacisze Pokoje Gościnne