Pomożemy Ci stworzyć wymarzony ogród
Pomożemy Ci stworzyć wymarzony ogród, Yukato. J. Likos, Kozienice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8121652177
REGON: 147035705

O firmie

Yukato to profesjonalna firma, która mieści się w Kozienicach, w województwie mazowieckim. Działamy na rynku od 2014 roku, ale swoje doświadczenie zdobywamy już od wielu lat. Właścicielką firmy jest Justyna Likos, pod której kierownictwem świadczymy usługi zarówno dla osób indywidualnych, jak i dla firm.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie profesjonalnych usług zarówno z zakresu architektury krajobrazu, ogrodnictwa, pielęgnacji, jak i wypożyczania sprzętu budowlanego oraz elektronarzędzi. Długoletnie doświadczenie zawodowe oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia dają Państwu gwarancję solidnie wykonanej pracy.

Zajmujemy się tworzeniem indywidualnych projektów terenów zieleni, które charakteryzuje niepowtarzalność oraz idealne dopasowanie do otoczenia, z którym razem ogród tworzy spójną całość.

Specjalizujemy się nie tylko w projektowaniu ogrodów, ale również w zagospodarowaniu terenów zielonych oraz w utrzymaniu i pielęgnacji ogrodu. Obsadzamy ogród krzewami czy drzewami ozdobnymi. Rekultywujemy również teren zdegradowany. Usuwamy korzenie i wycinamy drzewa. Wykonujemy też systemy nawadniające.

Ponadto świadczymy usługi brukarskie. Kładziemy kostkę brukową i granitową.

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, dzięki czemu możemy wykonywać wszelkie prace na najwyższym poziomie.

Zapraszamy.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Yukato. J. Likos

Yukato. J. Likos, Kozienice

Opinie (2)

Opinie o firmie Yukato. J. Likos

Średnia ocen

3,5

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
2,0
30.04.2014
wszystko robią na jedną modłę-krzaczki obsypane dokoła białymi kamieniami albo korą. Włascicielka nie ma nic wspólnego z projektowaniem ogrodów. Takie krzaki posadzisz sobie sam.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5,0
29.04.2014
Jestem właścicielką ogrodu który był zaniedbany poprosiłam o pomoc firmę Yukato.Po tygodniu prac mogę cieszyć się wreszcie pięknym ogrodem i pić w nim , poranną kawę.Firma wykonuje szybko i solidnie wszelkie prace.Gorąco polecam tą firmę.