Producent grzałek, elektrycznych urządzeń grzejnych, komponentów
Producent grzałek, elektrycznych urządzeń grzejnych, komponentów, Yando s.c., Kraków

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
08:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9451763029
REGON: 351346560
Rok założenia:
1997

O firmie

Firma Yando z powodzeniem działa na rynku od 1997 roku. Nasza siedziba mieści się w Krakowie. Specjalizujemy się w elektrycznym grzejnictwie przemysłowym. Od wielu lat utrzymujemy przodującą pozycję na rynku branżowym.

Oferta

W czym specjalizuje się firma Yando z Krakowa?

Firma Yando z Krakowa specjalizuje się w elektrycznym grzejnictwie przemysłowym. Zapewniamy, że w naszym asortymencie znajdą Państwo szeroki wybór produktów, które odznaczają się najwyższą klasą. Oferowane przez nas grzałki czy inne urządzenia grzejne będą Państwu służyć przez wiele lat. Mamy bogate doświadczenie oraz wiedzę z zakresu grzejnictwa elektrycznego. Służymy profesjonalnym doradztwem podczas wyboru odpowiednich towarów. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy.

Jakie produkty produkujemy?

Produkujemy różne rodzaje grzałek, to między innymi:
  • grzałki ceramiczne
  • grzałki rurkowe do pracy w powietrzu i w cieczach
  • grzałki opaskowe
  • grzałki płaskie
  • grzałki na kształtkach ceramicznych
  • grzałki patronowe
Ponadto proponujemy elementy grzejne do pieców przemysłowych, kable grzewcze do urządzeń przemysłowych, elektryczne piece oporowe czy dmuchawy elektryczne o mocy 4,5 kW i 9,0 kW.

Co znajduje się w ofercie sprzedażowej Yando?

W sprzedaży mamy między innymi druty oporowe cienkie i grube, taśmy oporowe oraz rury i elementy ceramiczne alundowe renomowanego producenta. Ponadto polecamy koraliki ceramiczne, kleje do urządzeń grzewczych, plecionki osłonowe do przewodów zasilających, kształtki ceramiczne czy ceratki teflonowe. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem, dlatego dbamy aby produkty spełniły wszelkie Państwa oczekiwania.

Co dodatkowo oferujemy?

Dodatkowo oferujemy przewody zasilające w gumie silikonowej (odporne na temperaturę do 230°C) i przewody, które mają żyłę niklową i osłonę z włókna szklanego impregnowanego (odporne na temperaturę do 400°C). Ponadto polecamy także koszulki z włókna szklanego oraz wiele innych wartościowych produktów.

Serdecznie zapraszamy. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt telefoniczny.

Kontakt

Kontakt Yando s.c.

Yando s.c., Kraków

Opinie (0)

Opinie o firmie Yando s.c.