Wywóz gruzu oraz wynajem kontenerów
Wywóz gruzu oraz wynajem kontenerów, Wywóz Gruzu Staszkiewicz, Suwałki

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8441470035

O firmie

Siedziba firmy Kartex zlokalizowana jest w Suwałkach, na terenie województwa podlaskiego. Działalność w branży prowadzimy nieustannie od 1999 roku. Mamy bogate doświadczenie, które przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Osobą decyzyjną i zarządzającą jest Marzenna Staszkiewicz.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności firmy Kartex jest wywóz odpadów budowlanych. Dysponujemy specjalistycznymi pojazdami, które umożliwiają nam wywóz gruzu z wyznaczonego przez Klienta miejsca. Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy wynajem kontenerów na gruz. Możemy zaproponować kontenery o różnych pojemnościach. Podstawiamy kontenery w wyznaczone przez Klienta miejsce oraz czas. Jeżeli okaże się, że kontener jest już pełen, w krótkim czasie przyjedziemy i wymienimy go na nowy, pusty.

Nasi doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem umożliwiającym nam rzetelną oraz sprawną realizację zleceń. Zapewniamy terminowość.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Zapraszamy do współpracy z firmą Kartex.

Artykuły

Gruz i odpady budowlane - jak pozbyć się kłopotliwych śmieci?
Gruz i odpady budowlane - jak pozbyć się kłopotliwych śmieci?
Jak zgodnie z przepisami pozbyć się odpadów poremontowych? Gdzie znaleźć dobrą firmę oferującą wywóz gruzu? Jakie są sposoby na ponowne wykorzystanie odpadów?

Wideo

Kontakt

Kontakt Wywóz Gruzu Staszkiewicz

Wywóz Gruzu Staszkiewicz, Suwałki

Opinie (3)

Opinie o firmie Wywóz Gruzu Staszkiewicz

Średnia ocen ogólnych

5,0

Średnia ocen szczegółowych

Jakość/cena
5,0
Obsługa
5,0
Godne polecenia
5,0

Opinie użytkowników

Grzesiek
Grzesiek
5,0
01.01.2019
Zatrudniłem firmę Staszkiewicz do wywozu gruzu. Byli na czas, jestem zadowolony ze współpracy. Na pewno jeszcze skorzystam z ich usług podczas kolejnego remontu. Polecam!
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0
Jędrek
Jędrek
5,0
03.11.2018
Bardzo profesjonalna firma, współpracujemy z nimi od dłuższego czasu i jesteśmy zadowoleni. Podejmują się wywozu odpadów budowlanych z miejsc, w których remontujemy. Polecamy serdecznie.
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0
Darek
Darek
5,0
29.10.2018
Szybko i sprawnie do tego konkurencyjna cena!
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0