Mediacje gospodarcze i cywilne
Mediacje gospodarcze i cywilne, Wysocki Krzysztof, Wysocki Michał. Kancelaria Notarialna s.c., Rumia

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5882411528
REGON: 192779135
Branża:
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Nasza Kancelaria Notarialna zlokalizowana jest w Rumi, w powiecie wejherowskim, na terenie województwa pomorskiego. W kancelarii pracują doświadczeni i w pełni przygotowani zawodowo prawnicy. Naszą kancelarią zarządzają Michał i Krzysztof Wysoccy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Certyfikaty i dyplomy

Certyfikat Eko-Mediator
Dyplom mediatora gospodarczego nr 805/MC/Warszawa/2013, który został wydany przez Polskie Centrum Mediacji (PCM)

Oferta

Jedną z naszych usług jest prowadzenie mediacji. W swojej pracy kierujemy się Standardami Prowadzenia Mediacji i Postępowania Mediatora, a także Kodeksem Etycznym Mediatorów Polskich.

Mediacje w sprawach gospodarczych oraz cywilnych to nasza specjalność. Cały proces jest regulowany przez przepisy kodeksu postępowania cywilnego. Mediacje są prowadzone w oparciu o umowę bądź na mocy postanowienia sądu, w którym strony zostają skierowane do mediacji.

Po przeprowadzonej mediacji sporządzamy protokół. Jeżeli zakończy się ona porozumieniem, jej uwieńczeniem jest ugoda. Następnie jest ona zatwierdzana przez sąd i zyskuje moc prawną ugody zawartej przed sądem. Ponadto wynik takiej mediacji może stać się tytułem wykonawczym. Jako mediatorzy jesteśmy całkowicie bezstronni. Działamy jako osoba zaufania publicznego. Nigdy nie reprezentujemy interesu danej strony, jedynie czuwamy nam prawidłowym przebiegiem mediacji oraz zachowaniem równości stron.

Do zalet mediacji należy zaliczyć fakt, że jest dużo tańsza niż proces sądowy, a jej przebieg jest o wiele krótszy. Jest również bardzo skuteczna i o wiele mniej stresująca dla stron.

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam świadczyć kompleksowe usługi w zakresie przeprowadzania mediacji w zakresie:
  • sprawy rodzinne,
  • sprawy cywilne,
  • sprawy gospodarcze,
  • sprawy spadkowe,
  • sprawy lokalowe,
  • spory sąsiedzkie,
  • sprawy o podłożu medycznym (błędy lekarskie),
  • sprawy dotyczące sporów pracowniczych i biznesowych.
Przed rozpoczęciem mediacji odbywa się spotkanie informacyjne połączone ze złożeniem wniosku, co jest całkowicie darmowe. Natomiast dalsze koszty są rozkładane w częściach równych na obie strony. Do zakresu naszej działalności należy także profesjonalne doradztwo prawne.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Chętnie przybliżymy Państwu szczegóły naszej oferty.

Kontakt

Kontakt Wysocki Krzysztof, Wysocki Michał. Kancelaria Notarialna s.c.

Wysocki Krzysztof, Wysocki Michał. Kancelaria Notarialna s.c., Rumia

Opinie (0)

Opinie o firmie Wysocki Krzysztof, Wysocki Michał. Kancelaria Notarialna s.c.