Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 21:00
Wt.
07:00 - 21:00
Śr.
07:00 - 21:00
Cz.
07:00 - 21:00
Pt.
07:00 - 21:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9441228843
REGON: 350043981
Rok założenia:
1984
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Nazywam się Jan Stańko. Jestem właścicielem firmy specjalizującej się w wyrobach betoniarskich. Siedziba mojego przedsiębiorstwa znajduje się w Rusocicach w województwie małopolskim. Zakład prowadzę już od 1984 roku. Przez 35 lat poszerzyliśmy zakres produkowanych elementów betonowych do stopnia odpowiadającemu najbardziej wymagającym Klientom. Dystrybucję naszych wyrobów z betonu prowadzimy na terenie Krakowa i okolic.

Oferta

Beton od lat wykorzystywany jest do produkcji szamb, zbiorników, czy ogrodzeń. Jednak nie każdy beton pozostaje trwały. Często zdarza się, że wyroby betonowe ulegają zniszczeniu pod wpływem opadów lub mrozów. Moja firma wychodzi naprzeciw tym stereotypom. Produkowany przeze mnie beton jest odporny na niekorzystne czynniki zewnętrzne. Aby utwierdzić Państwa w tym przekonaniu, wystawiamy gwarancję na nasze produkty.

Zbiorniki betonowe, które Państwu proponujemy, posiadają atesty higieniczne oraz niezbędne do legalizacji projekty techniczne. Dzięki temu mogą być one wykorzystywane do magazynowania wody. Warto również zwrócić uwagę na jakość wykonania pustaków szalunkowych. Jest to produkt, od którego wymaga się dużej trwałości i nośności. Wykorzystuje się go do wznoszenia ścian fundamentowych, ścian oporowych, czy słupów. Znając zastosowanie tego wyrobu, oferuję Państwu wyroby o różnych wymiarach, z zapewnieniem o ich użyteczności przez lata. Wszystkie oferowane przez nas pustaki szalunkowe posiadają zamki.

Co więcej, mój prężnie rozwijający się zakład proponuje Państwu również takie produkty jak:
  • kręgi betonowe,
  • płyty ażurowe,
  • korytka ściekowe,
  • korytka skarpowe,
  • korytka krakowskie i górskie,
  • rury betonowe,
  • szamba betonowe,
  • galanterie betonowe,
  • ogrodzenia betonowe,
  • szambo ekologiczne.
Od lat współpracujemy z firmami realizującymi roboty ziemne i prace budowlane. Nasza oferta to także dystrybucja kostki brukowej firmy KOST-BET. Cena jest identyczna z tą, ustalaną przez producenta. W przypadku zamówień masowych, z chęcią podejmiemy się negocjacji cenowej.

Zachęcam do skontaktowania się z moim przedsiębiorstwem. Z chęcią odpowiem na wszystkie Państwa pytania i rozwieję ewentualne wątpliwości. Zapraszam również do bezpośredniego odwiedzenia siedziby mojej firmy w Rusocicach. Proponuję także przejrzenie strony internetowej, gdzie znajdą Państwo galerię naszych produktów.

Artykuły

Pustaki szalunkowe - zastosowanie przy budowie ściany
Pustaki szalunkowe - zastosowanie przy budowie ściany
Sprawdź, jak można wykorzystać pustaki szalunkowe na placu budowy. Ich zastosowanie znacząco poprawia komfort pracy, a jednocześnie skraca czas realizacji inwe

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Wyroby betoniarskie Jan Stańko

Wyroby betoniarskie Jan Stańko, Rusocice

Słowa kluczowe

Opinie (1)

Opinie o firmie Wyroby betoniarskie Jan Stańko

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Jakub
Jakub
5.0
27.09.2019
Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Pana Jana. Wyroby są naprawdę dobrej jakości. Mimo upływu czasu nie zniszczyły się.