Biegły rewident – doświadczenie i kompetencje
Biegły rewident – doświadczenie i kompetencje, Wynik Wanda Galacka, Oława

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9120010595
REGON: 930588252
Rok założenia:
1992

O firmie

Biuro rachunkowe Wynik znajdą Państwo w Oławie, w województwie dolnośląskim. Na rynku działalność prowadzimy od 1992 roku. Właścicielem firmy jest Wanda Galacka.

Oferta

Jako biegły rewident zapewniam Państwu kompleksową obsługę z zakresu rachunkowości. Przygotowuję opinie podatkowe i analizy finansowe. Zapewniam usługi poświadczające w zakresie:
  • przekształcenia spółek,
  • podział i łączenie spółek,
  • audyty finansowe.
Gwarantuję rzetelną i terminową dokumentację wykonanych usług. Staram się wychodzić naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferując kompleksowe doradztwo i potrzebną pomoc w najtrudniejszych sprawach rachunkowych. Oferuję branżowe konsultacje i doradztwo rachunkowe dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Na moją pomoc mogą liczyć także osoby prywatne.

Wszystkie usługi wykonuję solidnie, dbając o ochronę danych osobowych Klienta. Lata działalności pozwoliły mi wypracować skuteczne metody współpracy z moimi Klientami. Staram się poznać indywidualne potrzeby każdego spośród Państwa, ponieważ tylko takie nastawienie gwarantuje obustronną satysfakcję ze współpracy!
Jestem po to, aby pomóc Państwu w sprawach finansowych i podatkowych, oferując badanie bilansów i przekształceń spółek.

Jako właściciel biura rachunkowego, stawiam na rzetelność, doświadczenie i kompetencje. Swoje usługi oddaję do Państwa dyspozycji w siedzibie firmy lub w formie konsultacji telefonicznych.

Wszelkie zapytania można nadsyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej, udostępniłam w tym celu formularz kontaktowy, który ułatwi Państwu kontakt.
Moi klienci doceniają współpracę ze mną, ponieważ dokładam wszelkich starań, aby opierała się na dialogu, nie monologu. Od wielu lat obdarzają mnie zaufaniem i korzystają z profesjonalnych usług oraz konsultacji.

Przeprowadzę dla Państwa analizy i badania sprawozdań finansowych tak, aby mieli Państwo szczegółowy obraz swojej sytuacji i możliwości.

Zabezpieczam sprawy rachunkowe, udzielam profesjonalnych porad w zakresie księgowości i prawa podatkowego.

Zapraszam już dziś do kontaktu z biurem rachunkowym WYNIK.

Kontakt

Kontakt Wynik Wanda Galacka

Wynik Wanda Galacka, Oława

Opinie (0)

Opinie o firmie Wynik Wanda Galacka