Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5862160359
REGON: 220150491
Rok założenia:
1994

O firmie

Prowadzimy firmę, w której zajmujemy się wyceną nieruchomości oraz geodezją. Nasza siedziba mieści się w Gdyni. Funkcjonujemy na rynku od wielu lat, w związku z czym posiadamy bogate doświadczenie oraz fachową wiedzę. Właścicielami firmy są Wiesława i Jerzy Kośmider. Oferujemy Państwu obsługę na najwyższym poziomie.

Oferta

Zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług dotyczących wyceny oraz analizy rynku nieruchomości. Oferujemy wsparcie w przypadku starania się o kredyty i pożyczki hipoteczne. Dzięki wieloletniej praktyce zawodowej jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw oczekiwaniom wszystkich, nawet tych bardzo wymagających kontrahentów.

Wystawiamy fachowe oceny oraz opinie o charakterze technicznym. Specjalizujemy się w sporządzaniu ekspertyz i dokumentacji. Usługi świadczymy zarówno dla osób fizycznych, jak i prawnych oraz banków i przedsiębiorstw. Ponadto przeprowadzamy inwentaryzacje budynków i określamy ich stan techniczny.

Uwzględniamy wyceny nieruchomości wywłaszczeniowe, odszkodowawcze, uwłaszczeniowe, prywatyzacyjne, negocjacyjne i ofertowe. Nasza oferta obejmuje sprawy kupna, sprzedaży, darowizn bądź spadków.

Wykonujemy także:
  • wyceny dla celów bankowo-hipotecznych,
  • wyceny dla celów skarbowo-podatkowych,
  • wyceny amortyzacyjne,
  • wyceny komornicze,
  • wyceny sądowe.
To wszystko nie wyczerpuje naszej oferty, gdyż zajmujemy się także geodezją oraz obsługą geodezyjną budownictwa. Przygotowujemy mapy do celów projektowych i do celów prawnych. Obsługujemy też inwestycje i wykonujemy podziały oraz scalenia działek oraz wznowienia granic działek, a także inwentaryzacje uzbrojenia podziemnego, naziemnego i nadziemnego.

Zapraszamy do podjęcia współpracy z firmą Wiesławy i Jerzego Kośmider.

Kontakt

Kontakt Wycena nieruchomości, geodezja. Wiesława, Jerzy Kośmider s.c.

Wycena nieruchomości, geodezja. Wiesława, Jerzy Kośmider s.c., Gdynia

Opinie (0)

Opinie o firmie Wycena nieruchomości, geodezja. Wiesława, Jerzy Kośmider s.c.