Profesjonalne biuro wyceny nieruchomości
Profesjonalne biuro wyceny nieruchomości, Wycena Nieruchomości Cezary Marcinkowski, Nowogard

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8521880611
REGON: 811947140

O firmie

Firma, której właścicielem jest Cezary Marcinkowski znajduje się w Nowogardzie, w powiecie goleniowskim, na terenie województwa zachodniopomorskiego. Zajmujemy się wyceną nieruchomości. Na rynku jesteśmy obecni od 2014 roku.

Oferta

Nasza oferta dotycząca specjalistycznej wyceny nieruchomości jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Jesteśmy zespołem doświadczonych rzeczoznawców majątkowych.

Świadczymy takie usługi, jak:
  • wycena mieszkań,
  • wycena domów,
  • wycena działek budowlanych,
  • wycena nieruchomości rolnych,
  • wycena lokali biurowych,
  • wycena nieruchomości niezabudowanych,
  • wycena magazynów,
  • wycena mieszkań lokatorskich.
Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, co pozwala nam na bieżąco przygotowywać dokumenty związane z wycenami.

Ponadto zajmujemy się konsultingiem oraz doradztwem prawnym. Najczęściej wyceny sporządzamy do celów skarbowo-podatkowych, zabezpieczenia wierzytelności, księgowych, ustalenia ceny przy kupnie lub sprzedaży, podziału majątku, ustalenia opłat z tytułu użytkowania wieczystego, ustalenia opłaty planistycznej i adiacenckiej, ustalenia wysokości odszkodowania i wynagrodzenia z tytułu służebności przesyłu oraz ustalenia wartości rynkowej mienia zabużańskiego dla potrzeb realizacji prawa do rekompensaty.

Wszelkie zlecenia realizujemy rzetelnie oraz terminowo, mając na uwadze dobro oraz spełnianie indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu z nami zarówno drogą telefoniczną, jak i mailową.

Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty biura wyceny nieruchomości w Nowogardzie.

Kontakt

Kontakt Wycena Nieruchomości Cezary Marcinkowski

Wycena Nieruchomości Cezary Marcinkowski, Nowogard

Opinie (0)

Opinie o firmie Wycena Nieruchomości Cezary Marcinkowski