Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5261053630
REGON: 010202090
Rok założenia:
1995

O firmie

Siedziba naszej firmy Wulkan znajduje się w Kaniach, w województwie mazowieckim. Na rynku działamy od 1946 roku, dostarczając Klientom sprawdzone rozwiązania z dziedziny grzejnictwa i elektromechaniki. Na przestrzeni ostatnich lat zdobyliśmy niezbędne doświadczenie, dzięki któremu wszystkie prace realizujemy na najwyższym poziomie.

Oferta

Wykonanie różnego rodzaju grzałek i pieców to nasza specjalność. Pracujemy na najwyższej jakości materiałach, dzięki czemu możemy Państwu zaproponować markowe wyroby, wyróżniające się niezwykłą trwałością i funkcjonalnością. Na swoim koncie mamy setki realizacji z zakresu grzejnictwa elektrycznego dla szerokiego grona Klientów.

U nas w firmie Wulkan znajdziecie Państwo całą gamę wysokiej klasy grzałek. Specjalizujemy się w produkcji grzałek takich jak:
  • grzałki opaskowe do wtryskarek i wytłaczarek,
  • grzałki paluszkowe (płaskie i okrągłe o średnicy 8 mm i więcej) umożliwiających podgrzewanie metali,
  • grzałki pracujące w wodzie lub powietrzu,
  • grzałki na elementach,
  • grzałki do pieców piekarniczych i cukierniczych.
Zajmujemy się wykonaniem wszystkich rodzajów termoregulatorów i termopar, układów sterujących temperaturą wnętrza komór, elektrycznych pieców oporowych i centralnego ogrzewania oraz pieców dla protetyków. W ramach naszej działalności świadczymy także usługi związane z remontowaniem pieców.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do współpracy z firmą Wulkan.

Kontakt

Kontakt Wulkan Grzejnictwo elektryczne

Wulkan Grzejnictwo elektryczne, Kanie

Opinie (0)

Opinie o firmie Wulkan Grzejnictwo elektryczne