Polecane oferty

Zapewniamy Państwu dostęp oraz profesjonalne doradztwo w sprawie unijnych środków na reaktywację za...
Nasza firma zajmuje się poszukiwaniem pracowników na rynku polskim, na wewnętrzne potrzeby Timmerma...
Podstawowym aspektem naszego przedsiębiorstwa jest przeprowadzanie otwartej rekrutacji do pracy w N...
Nasza firma dba tak samo o dobro swoich podopiecznych, jak i pracowników. Każda z zatrudnionych u n...

O firmie

"Wojewódzki Urząd Pracy" w miejscowości Zielona Góra jest jednostką organizacyjną, która została powołana na mocy odpowiedniej ustawy, aby dbać o sprawy mieszkańców. W skład urzędu wchodzą wydziały oraz komórki organizacyjne powołane do kompleksowej obsługi spraw z danej kategorii.

"Wojewódzki Urząd Pracy" znajduje się w miejscowości Zielona Góra w województwie lubuskim. Firmę można odwiedzić pod adresem: Wyspiańskiego 15. Kod pocztowy do korespondencji to: 65-036 Zielona Góra. "Wojewódzki Urząd Pracy" figuruje w rejestrze gospodarczym CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 9730045994. Numer REGON to: 970139988.

Zapraszamy Państwa do kontaktu w godzinach pracy urzędu pod numerem telefonu 68 456 56 00. Dzwoniąc pod ten numer, mogą być Państwo pewni, iż uzyskają właściwą informację lub przekierowanie do właściwej komórki, bądź osoby zajmującej się daną kwestią. Urząd jest czynny w następujących godzinach: Pn.-Pt.: 07:30-15:30. Adres e-mail, na który można wysłać zapytanie to: wup@wup.zgora.pl.

Informacje o działalności

NIP: 9730045994
REGON: 970139988
Branża: Urzędy pracy

Opinie (0)