Oferujemy kompleksowe usługi remontowe
Oferujemy kompleksowe usługi remontowe, Wojciechowski-Bud Tobiasz Wojciechowski, Koziegłowy

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9721206877
REGON: 368196660
Rok założenia:
2017

O firmie

Przedsiębiorstwo budowlane Wojciechowski-Bud ma swoją siedzibę w Koziegłowach, w województwie wielkopolskim. Właścicielem firmy jest Tobiasz Wojciechowski. Posiadamy duże doświadczenie w branży budowlanej.

Oferta

Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług budowlanych. Zajmujemy się także przeprowadzaniem remontów oraz wykończeniami wnętrz domów oraz mieszkań. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, dzięki któremu jesteśmy w stanie działać szybko i precyzyjnie.

W ramach naszych usług oferujemy:
  • malowanie,
  • kafelkowanie,
  • tapetowanie,
  • szpachlowanie,
  • układanie glazury,
  • układanie paneli ściennych,
  • układanie paneli podłogowych,
  • zakładanie luksferów.
Wykonamy dla Państwa sufity podwieszane, ściany działowe oraz zabudowy z karton-gipsu. Zajmiemy się białym montażem – zamontujemy umywalkę, prysznic, wannę czy toaletę. Przeprowadzamy kompleksowe adaptacje poddaszy. Zapewniamy montaż instalacji elektrycznych. Oferujemy montaż stolarki otworowej oraz parapetów. Zajmiemy się także warstwą zewnętrzną domu, proponujemy ocieplenie budynku, wykonamy elewację lub przeprowadzimy jej renowację.

Zapewniamy, że wszelkie powierzone nam zadania realizujemy zawsze w ustalonym terminie. Oferujemy nasze fachowe doradztwo – posiadamy duże doświadczenie!

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Wojciechowski Bud w Koziegłowach.

Artykuły

Remont łazienki krok po kroku
Remont łazienki krok po kroku
Łazienka to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu. Nic dziwnego, że chcemy, żeby była estetycznie zaaranżowana i wygodna w codziennym użytkowaniu.

Wideo

Kontakt

Kontakt Wojciechowski-Bud Tobiasz Wojciechowski

Wojciechowski-Bud Tobiasz Wojciechowski, Koziegłowy

Opinie (6)

Opinie o firmie Wojciechowski-Bud Tobiasz Wojciechowski

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Janusz
Janusz
5.0
03.09.2019
Montowali nam sufity podwieszane, nie dość że solidna robota to jeszcze bardzo estetycznie!
Mateusz
Mateusz
5.0
04.07.2019
Polecam, pod względem remontów lepszej ekipy nie spotkałem, a trochę ich było. Warto!
Mikołaj
Mikołaj
5.0
07.05.2019
Uratowali nas, kiedy poprzednia ekipa z dnia na dzień zwinęła się i zostawiła robotę rozgrzebaną. Oni dokończyli wszystko, pomalowali, wytapetowali, zrobili łazienkę. Jeszcze raz dziękujemy!
Krzyś
Krzyś
5.0
14.03.2019
Remont kuchni i łazienki przeprowadzony bardzo sprawnie, dobrze i w terminie. Zadbali o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Polecam.
Sandra
Sandra
5.0
30.01.2019
Mieliśmy nieużywane poddasze, całe zagracone, które postanowiliśmy przerobić na pokoje dla dzieci. Polecono nam tę firmę i to był strzał w dziesiątkę. Podpowiedzieli nam, jak najlepiej byłoby zająć się renowacją i zrobili całą robotę. Jest super!
Iza
Iza
5.0
14.11.2018
Polecam, bardzo doba ekipa remontowa, wyrobili się ze wszystkim w terminie, wszystko wykonane bardzo starannie, zero niedociągnięć. Jednym słowem rewelacja. W dodatku cenowo też bardzo atrakcyjnie.