Dodatkowe dane

Rok założenia:
2008

Polecane oferty

Oferujemy wynajem w pełni wyposażonych pokoi oraz apartamentów dla całej rodzinny. Mamy 29 pokoi, a...
Oferujemy Państwu nocleg w Chatce na Wołowcu. Jest to domek zbudowany z drewnianych bali, zlokalizo...
Oferujemy pawilony mieszkalne dla podróżnych i osób, które chcą w spokoju i ciszy spędzić wolny cza...
Białka Tatrzańska, Kaniówka 31a
Tatry to najchętniej odwiedzane przez turystów góry w Polsce. Osoby pragnące poznać to wspaniałe mi...

O firmie

Miejscowość, w której zlokalizowana jest siedziba przedsiębiorstwa to Krynica-Zdrój w województwie małopolskim. Rok w którym firma rozpoczęła działalność na rynku to: 2008. Firma przyjmuje Klientów pod adresem: Czarny Potok 18. Korespondencyjny kod pocztowy to: 33-380 Krynica-Zdrój. Firmę odnajdziesz korzystając ze współrzędnych geograficznych GPS: 49.4034398627451N, 20.9383363137255E. Branża, w której specjalizuje się firma "Wnęk Władysława. Kwatery prywatne" to Noclegi i kwatery prywatne.

"Wnęk Władysława. Kwatery prywatne" w swojej ofercie udostępnia dostosowane do indywidualnych potrzeb pokoje jedno lub kilku osobowe, a także zapewnia szeroki wachlarz potraw z kuchni regionalnej. Atrakcje turystyczne i krajoznawcze jakie oferuje turystom okolica stanowi o dodatkowych walorach wypoczynku oraz czasu spędzanego w miejscowości Krynica-Zdrój.

Strona pkt.pl nie zawiera szczegółowych informacji na temat oferty przedsiębiorstwa. Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 18 471 37 00 w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat produktów i usług.

Kontakt

Kontakt Wnęk Władysława. Kwatery prywatne

Wnęk Władysława. Kwatery prywatne, Krynica-Zdrój

Opinie (3)

Opinie o firmie Wnęk Władysława. Kwatery prywatne

Średnia ocen

2.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
1.0
18.05.2013
Nieznośna wilgoć, zwłaszcza odczuwalna w nocy. Grzyb na ścianach zaklejony jakimiś dziwnymi tapetopodobnymi naklejkami, a wszystkie odległości podawane przez właścicielkę należy pomnożyć przez 2, 3, może nawet 4. Właścicielka jest miła, ale co z tego. Robi dobrą minę do złej gry.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
4.0
02.05.2013
Czysto, schludnie, cena jak na długi weekend majowy rewelacyjna, doskonała lokalizacja dla osób lubiących aktywny wypoczynek. Polecam.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
1.0
01.02.2013
Beznadzieja. Grzyb na ścianach. Woda leci z sufitu. Właścicielka wie - ręcznik pod łóżkiem które jest przysunięte do ściany z której leci woda. Zimno. Generalnie oszczędza na czym się da - głównie na wynajmujących. Ustalona cena okazała się nieaktualna - urealniona została na miejscu :(.