Budujemy drogi, chodniki oraz posesje
Budujemy drogi, chodniki oraz posesje, Wik-Mar. Budownictwo drogowe. A. Merda, Pobiedziska

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7772667481
REGON: 301453935
Rok założenia:
2010

O firmie

Zajmujemy się świadczeniem usług w zakresie budownictwa drogowego. Na rynku działamy nieprzerwanie od 2010 roku, podejmując się realizacji zleceń zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i dla firm, urzędów oraz instytucji. Siedziba naszego przedsiębiorstwa Wik-Mar znajduje się w Pobiedziskach, w powiecie poznańskim, w województwie wielkopolskim.

Oferta

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy za priorytet stawiają sobie zadowolenie Klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie zapewniając kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Posiadamy dużą wiedzę z branży, która bezpośrednio przekłada się na wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Specjalizujemy się w budowie dróg oraz chodników, ale zajmujemy się również realizacją drobnych prac kanalizacyjnych, które są przeprowadzane na zewnątrz.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który umożliwia nam sprawne i rzetelne wykonanie prac brukarsko-drogowych. Posiadamy koparkoładowarkę marki cat428E, a także łaty niwelacyjne, zamularki spalinowe oraz zagęszczarki i niwelatory elektryczne. Za pomocą naszych sprzętów zajmujemy się świadczeniem takich usług jak:
  • układanie kostki brukowej i granitowej,
  • prace koparkoładowarką,
  • transport,
  • odśnieżanie placów i dachów,
  • rozbiórki,
  • kamieniarstwo artystyczne,
  • remonty dróg i chodników,
  • modernizacje dróg i chodników.
Ponadto zajmujemy się sprzedażą kostki brukowej i granitowej, a także krawężników i oporników. W naszej ofercie znajdą Państwo również duży wybór odwodnień liniowych ACO oraz studzienek i włazów kanalizacyjnych.

Zapewniamy kompleksową obsługę, terminowe wykonanie prac oraz fachowe doradztwo, a przede wszystkim konkurencyjne ceny. Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą z naszą firmą zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej bądź do kontaktu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z firmą Wik-Mar w Pobiedziskach!

Artykuły

Jak wybrać firmę zajmującą się budownictwem drogowym?
Jak wybrać firmę zajmującą się budownictwem drogowym?
Budownictwo drogowe wymaga dużego doświadczenia i odpowiedniego sprzętu. Co powinniśmy wiedzieć, zanim wybierzemy dobrych fachowców do takich prac?

Wideo

Kontakt

Kontakt Wik-Mar. Budownictwo drogowe. A. Merda

Wik-Mar. Budownictwo drogowe. A. Merda, Pobiedziska

Opinie (32)

Opinie o firmie Wik-Mar. Budownictwo drogowe. A. Merda

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Franciszek
Franciszek
5.0
19.09.2019
Układanie kostki nie stanowi dla nich żadnego problemu. Świetnie się z tym uporali.
Erwin
Erwin
5.0
09.07.2019
Polecam, rozbiórkę starego budynku wykonali bardzo dobrze, zostawili po sobie porządek.
Jasiek
Jasiek
5.0
07.05.2019
Co roku korzystam z ich usług jeśli chodzi o odśnieżanie - czy to dachów, czy placu przed firmą. Dobra cena i dokładna robota.
Agnieszka
Agnieszka
5.0
02.03.2019
Zdecydowanie warto skorzystać z ich oferty. Mają bardzo dobry sprzęt, więc u nas wszystko przebiegło bardzo szybciutko.
Ida
Ida
5.0
01.01.2019
Polecam ich do wszystkich prac przy użyciu koparko-ładowarki. Bardzo dobry sprzęt.
Grzesiek
Grzesiek
5.0
05.11.2018
Zajęli się remontem naszej drogi dojazdowej do domu. Jeszcze nie widziałem ekipy, która by tak sprawnie i dokładnie pracowała - bez obijania się, wszystko naprawdę szybko i tak, by nie sprawiać kłopotu mieszkańcom.
Robert
Robert
5.0
05.09.2018
Potrzebowałem kogoś do wykonania rozbiórki - znajomi polecili mi tę firmę i mieli rację. Poradzili sobie świetnie z tym zadaniem i nie skasowali dużo.
Monia
Monia
5.0
28.07.2018
Polecam, układali u mnie przed domek podjazd z kostki brukowej. Dzięki temu nie grzęznę w błocie podczas brzydkiej pogody! Bardzo ładnie i dokładnie wykonana robota.
Dominika
Dominika
5.0
07.06.2018
Skorzystałam z firmy Wik-Mar i jestem bardzo zadowolona. Fachowe doradztwo przy zakupie, następnie profesjonalni brukarze, nowoczesny sprzęt, szybka realizacja zlecenia w bardzo dobrej cenie. Widać, że znają się na tym co robią!
Henryka
Henryka
5.0
16.05.2018
Szara kostka brukowa na podwórku w połączeniu z czerwoną wygląda rewelacyjnie. Jestem wdzięczna panom z firmy Wik-Mar za pomoc w uzyskaniu takiego efektu. Jeżeli ktoś planuje ułożenie kostki brukowej na swojej posesji to tylko z nimi!
Hugon
Hugon
5.0
27.04.2018
Nasza gmina wynajęła firmę Wik-Mar do przeprowadzenia remontów dróg i chodników i muszę przyznać, że panowie spisali się na medal. Szybko i czysto wykonali zlecenie. Widziałem u nich chęć do pracy, która przełożyła się na jakość świadczonej usługi.
Stanislawa
Stanislawa
5.0
05.03.2018
Razem z mężem planowaliśmy remont podjazdu do naszego podwórka. Panowie chętnie się tego podjęli i bardzo szybko zrealizowali całe zlecenie. Jestem bardzo zadowolona z ich usług. Planujemy założenie kostki przed domem i na pewno zgłosili się do nich.
Miłobor
Miłobor
5.0
14.02.2018
Firma brukarska jakich mało. Fachowcy z prawdziwego zdarzenia, a nie jacyś naciągacze. Wykonali super pracę w jeszcze lepszej cenie. Jestem zadowolony z efektu jaki osiągnęli układając kostkę brukową na naszej posesji.
Kasia
Kasia
5.0
12.01.2018
Skorzystałam z usług firmy Wik-Mar w zakresie usług koparko-ładowarką i jestem bardzo zadowolona. Jeżeli szukacie firmy, która każde zlecenie wykona szybko i solidnie polecam firmę Wik-Mar.
Sabin
Sabin
5.0
19.12.2017
Mam dach bez skosów, dlatego zawsze zimą obawiam się, że gdy spadnie zbyt duża ilość śniegu, może on nie wytrzymać ciężaru. Na szczęście pracownicy firmy Wik-Mar są naprawdę niezastąpieni! Szybko i dokładnie usunęli śnieg z mojego dachu. Nie wyobrażam sobie współpracy z inną firmą, oni są najlepsi!
Juliusz
Juliusz
5.0
28.11.2017
U mnie odśnieżali całą posesję i muszę powiedzieć, że naprawdę szybko im to poszło, a praca została wykonana rzetelnie i bardzo dokładnie. Planuję wynająć ich ponownie, gdy spadnie śnieg, bo ciężko gdzieindziej znaleźć takich profesjonalistów.
Jolanta
Jolanta
5.0
15.10.2017
Specjaliści w zakresie budownictwa drogowego. Układali kostkę przed moim domem i uważam, że pracę wykonali rewelacyjnie. Spełnili wszystkie moje oczekiwania. Jeżeli kiedykolwiek będę jeszcze potrzebowała skorzystać z usług firmy brukarskiej na pewno odezwę się do nich.
Libert
Libert
5.0
29.09.2017
Kostkę układają bardzo dobrze. Od razu widać, że brukarze mają duże doświadczenie, które przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Kupiłem u nich nie tylko kostkę, ale także krawężniki i oporniki. Wszystkie produkty wyróżniają się wysoką jakością. Polecam!
Ciechosława
Ciechosława
5.0
27.08.2017
Chciałam, aby ułożyli kostkę brukową na wjeździe do mojej posesji, nie było z tym żadnego problemu. Panowie spełnili wszystkie moje życzenia, a do tego doradzili jak ułożyć kostkę, aby droga do mojego podwórka wyglądała naprawdę dobrze. Warto skorzystać z ich usług jeżeli chcą Państwo mieć dobrze ułożoną kostkę.
Jola
Jola
5.0
30.07.2017
Firma Wik-Mar naprawiała chodnik przed naszym domem i byłam zachwycona ich profesjonalizmem. Wszystkie prace wykonali szybko i pozostawili po sobie porządek, a chodnik wygląda jak nowy.
Bożena
Bożena
5.0
24.06.2017
Rewelacja. Kostka z granitu pierwsza klasa i to w takiej cenie! Panowie pomogli wybrać kolor i ułożyć ją w ciekawy wzór. Firma ma super sprzęt, którym zostały wykonane wszelkie prace na mojej posesji. Jestem zadowolona z wyboru firmy WIk-Mar.
Ostrowod
Ostrowod
5.0
10.05.2017
Zamówiliśmy u nich usługę koparko-ładowarką. Prace wykonali na najwyższym poziomie, nie tylko sprawnie ale także rzetelnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy Wik-Mar, polecamy!
Iwona
Iwona
5.0
21.04.2017
Mają naprawdę duży wybór kostki oraz studzienek kanalizacyjnych w naprawdę rozsądnych cenach. Poza tym tylko u nich znaleźliśmy studzienki kanalizacyjne jakie były nam potrzebne.
Pelagia
Pelagia
5.0
01.03.2017
Firma Wik-Mar modernizowała drogę w naszej miejscowości i wyszło super, w końcu można normalnie przejechać! Panowie bardzo sprawnie wykonali naprawę, wszystko uprzątnęli, naprawdę jestem pod wrażeniem ich profesjonalizmu.
Amanda
Amanda
5.0
13.02.2017
Kupiliśmy u nich kostkę granitową z pełną usługą transportu i układania. Wraz z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy fachowców. Zlecenie wykonali szybko i czysto, a gdy była taka potrzeba chętnie doradzali.
Metody
Metody
5.0
11.01.2017
Długo szukaliśmy kostki brukowej dobrej jakości w dobrej cenie, tylko firma Wik-Mar spełniła nasze oczekiwania. Zakupiliśmy u nich kostkę granitową, a także krawężniki. Super!
Aneta
Aneta
5.0
03.12.2016
Już od paru lat wynajmuję firmę Wik-Mar do odśnieżania dachów moich budynków, a także placu przed nimi. Jestem bardzo zadowolona i chętnie dalej będę współpracować z tym przedsiębiorstwem.
Daniel
Daniel
5.0
23.11.2016
Kupiłem u nich kostkę brukową w bardzo korzystnej cenie i zamówiłem usługę jej układania. Wszystko zostało wykonane terminowo i rzetelnie. Doradzili jak dobrać kolory oraz jaki rodzaj kostki najlepiej sprawdzi się na mojej posesji. Zachęcam do skorzystania z usług tej firmy!
Cezary
Cezary
5.0
17.10.2016
Przed moją firmą ułożyli kostkę granitową i teraz wygląda to naprawdę świetnie! Nie ma żadnych niedoskonałości, panowie zadbali o każdy szczegół.
Honorata
Honorata
5.0
19.09.2016
Super obsługa, fachowe doradztwo, rzetelne wykonanie wszelkich prac brukarskich. Prawdziwi specjaliści w swojej branży. Widać było, że do zlecenia podeszli naprawdę solidnie.
Matylda
Matylda
5.0
08.08.2016
Długo szukaliśmy dobrej i rzetelnej firmy brukarskiej, która w rozsądnej cenie ułoży kostkę brukową na naszej posesji. Znajomi polecili nam Wik-Mar i jestem im bardzo wdzięczna, bo to super firma. Zlecenie wykonali tak jak chcieliśmy i jeszcze doradzili w jaki wzór ułożyć kostkę. Polecam!
Maja
Maja
5.0
30.07.2016
Od lat marzyłam o założeniu kostki brukowej na moim podwórku, wybrałam firmę Wik-Mar i jestem bardzo zadowolona. Widać, że są to profesjonaliści, dla których żadne zlecenie nie jest trudne. Polecam!
Zobacz więcej (22)