Oferujemy nakładkowe wybielanie zębów
Oferujemy nakładkowe wybielanie zębów, Wiewiór.ka Stomatologia Dziecięca i rodzinna, Gdańsk

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 20:00
Wt.
08:00 - 20:00
Śr.
08:00 - 20:00
Cz.
08:00 - 20:00
Pt.
08:00 - 20:00
Sb.
08:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9571027646
REGON: 220876390
KRS: 0000338110
Rok założenia:
2009

O firmie

Przychodnia stomatologiczna Wiewiór K zlokalizowana jest w Gdańsku. Świadczymy usługi związane z leczeniem endodontycznym, protetycznym, czy chirurgicznym. Zapewniamy opiekę stomatologiczną dzieciom, dorosłym, a także kobietom w ciąży. Działamy na rynku nieprzerwanie od 2009 roku.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Specjalizujemy się usługach z zakresu stomatologi zachowawczej, dziecięcej i estetycznej. W gabinecie Wiewiór.ka wykonujemy takie zabiegi, jak scaling, piaskowanie, polishing oraz fluoryzacja. Oprócz tego oferujemy nakładkowe wybielanie zębów. Proponujemy również ozonoterapię. Zapewniamy bezpłatne wizyty kontrolne po zabiegu chirurgicznym, czy w trakcie leczenia protetycznego.

W ramach stomatologii zachowawczej podejmujemy się odbudowy jednopowierzchniowej i wielopowierzchniowej zęba stałego. W gabinecie używamy wypełnień leczniczych Fuji oraz opatrunków czasowych. Dodatkowo proponujemy zmianę kształtu zęba kompozytem, a także zamykanie diastem.

Ponadto zajmujemy się zabiegami związanymi ze stomatologią dziecięcą. Wiemy, że spotkanie dziecka z dentystą wiąże się z ogromnym stresem, dlatego zachęcamy rodziców do odwiedzenia gabinetu Wiewiór.ka w ramach wizyty adaptacyjnej. Maluch będzie miał wówczas okazję obejrzeć narzędzia, sprzęt i oczywiście nawiązać z nami kontakt.

Najmłodszym pacjentom oferujemy lakowanie zarówno zębów mlecznych, jak i stałych. Polecamy również fluoryzację i usuwanie zębów mlecznych. Dopełnienie oferty gabinetu stanowi odbudowa korony zęba mlecznego oraz odbudowa siecznych zębów mlecznych. Zajmujemy się leczeniem kanałowym zęba mlecznego metodą amputacyjną.

Zakres działalności gabinetu Wiewiór.ka obejmuje leczenie endodontyczne. Udrożniamy i wypełniamy kanał korzeniowy zęba wielokanałowego. Ponadto zapewniamy dewitalizację zęba dojrzałego. Z kolei z zakresu chirurgii estetycznej oferujemy między innymi podcięcie wędzidełka, czy usunięcie rozchwianego zęba stałego.

Zapewniamy protezy akrylowe oraz szkieletowe. Proponujemy również most kosmetyczny bądź szynę relaksacyjną. Zajmujemy się leczeniem chorób przyzębia i wad zgryzu. Polecamy aparaty stałe estetyczne samoligaturujące i metalowe, a także aparaty podniebne. Nasi pacjenci mogą wybrać również zamek ceramiczny.

Chcą Państwo mieć piękne i zdrowe zęby? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i odwiedzenia gabinetu stomatologicznego Wiewiór.ka w Gdańsku.

Artykuły

Pierwsza wizyta u dentysty – jak przygotować do niej dziecko?
Pierwsza wizyta u dentysty – jak przygotować do niej dziecko?
Pierwsza wizyta u dentysty to dla dziecka często spory stres. Jak je do niej przygotować? Najważniejszy jest wybór dobrego dentysty.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Wiewiór.ka Stomatologia Dziecięca i rodzinna

Wiewiór.ka Stomatologia Dziecięca i rodzinna, Gdańsk

Słowa kluczowe

Opinie (3)

Opinie o firmie Wiewiór.ka Stomatologia Dziecięca i rodzinna

Średnia ocen ogólnych

5,0

Średnia ocen szczegółowych

Kompetencje
5,0
Obsługa pacjenta
5,0
Wyposażenie pomieszczeń
5,0
Godne polecenia
5,0

Opinie użytkowników

Kamila
Kamila
5,0
12.01.2018
Na moich zębach zauważyłam nieestetyczny osad i plamy. Znajoma poleciła mi piaskowanie. Dentystka spisała się doskonale. Byłam bardzo zadowolona z efektu.
 • Kompetencje
  5,0
 • Obsługa pacjenta
  5,0
 • Wyposażenie pomieszczeń
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0
Bartek
Bartek
5,0
26.12.2017
Od zawsze marzyłem o śnieżnobiałych zębach. Dentystka zaproponowała mi nakładowe wybielanie. Efekty przerosły moje oczekiwania.
 • Kompetencje
  5,0
 • Obsługa pacjenta
  5,0
 • Wyposażenie pomieszczeń
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0
Iwona
Iwona
5,0
28.11.2017
Moja córeczka bała się iść do dentysty, dlatego postanowiłam ją zabrać na wizytę adaptacyjną do przychodni Wiewiór "K" . Mała mogła obejrzeć sprzęt i poznać pracujące tam dentystki. Od tamtej pory uwielbia do nich chodzić.
 • Kompetencje
  5,0
 • Obsługa pacjenta
  5,0
 • Wyposażenie pomieszczeń
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0