Projektowanie i wykonawstwo instalacji elektrycznych
Projektowanie i wykonawstwo instalacji elektrycznych, Wiesław Głodek Zakład projektowo-wykonawczy instalacji elektrycznych, Kutno

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 7751035994
REGON: 610037063
Rok założenia:
1991

O firmie

Zakład projektowo-wykonawczy instalacji elektrycznych prowadzi Wiesław Głodek. Naszą działalność na polskim rynku rozpoczęliśmy w 1992 roku. Znajdujemy się w Kutnie, w województwie łódzkim. Dysponujemy wszelkimi uprawnieniami i certyfikatami niezbędnymi do świadczenia profesjonalnych usług elektrycznych.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Oferta

Zakład projektowo-wykonawczy instalacji elektrycznych to firma z doświadczeniem. Działamy od dwudziestu pięciu lat i przez ten czas doskonale poznaliśmy branżę elektryczną i instalacyjną. To co możemy zagwarantować naszym klientom to kompleksowe usługi w zakresie instalacji elektrycznych. Zarówno projektujemy, jak i wykonujemy instalacje elektryczne na najwyższym poziomie. Nasze usługi przeznaczone są dla klientów indywidualnych oraz firm.

Świadczymy również usługi nadzoru nad instalacjami. Dodatkowo podejmiemy się wykonania fachowych pomiarów elektrycznych. Posiadamy specjalistyczny sprzęt oraz zatrudniamy wykwalifikowanych elektryków, którzy w każdej sytuacji wykonują swoją pracę w zgodzie z normami bezpieczeństwa.

Przed jakimkolwiek wykonawstwem, najpierw dokładnie badamy potrzeby i oczekiwania Klienta.

W razie potrzeby służymy Państwu fachowym doradztwem w kwestii wyboru optymalnych rozwiązań. Cechuje nas rzetelność i dokładność, gwarantujemy krótkie terminy realizacji zleceń oraz konkurencyjne ceny.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Kontakt

Kontakt Wiesław Głodek Zakład projektowo-wykonawczy instalacji elektrycznych

Wiesław Głodek Zakład projektowo-wykonawczy instalacji elektrycznych, Kutno

Opinie (0)

Opinie o firmie Wiesław Głodek Zakład projektowo-wykonawczy instalacji elektrycznych