Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5361043476
REGON: 012952027

O firmie

Siedziba prowadzonej przez nas firmy Wedman mieści się w Legionowie, w województwie mazowieckim. Nasza działalność obejmuje profesjonalny serwis lunet celowniczych, mikroskopów oraz lornetek. Rozpoczęliśmy działalność ponad 30 lat temu, co sprawia, że posiadamy bardzo potrzebne doświadczenie w naszym zawodzie. Osobą decyzyjną w firmie jest Anna Wedman.

Oferta

Wieloletnia praktyka zawodowa, kompetencje pracowników i rzetelność to tylko niektóre z licznych atrybutów naszej firmy. Na temat sprzętu optycznego wiemy niemal wszystko, dlatego nasze prace związane z jego naprawą są bardzo sprawne i efektywne. Kadra doświadczonych fachowców w Wedman serwisuje lunety celownicze i naprawia lornetki. Ponadto z pozytywnym skutkiem podejmujemy się napraw mikroskopów warsztatowych i biologicznych.

Profesjonalne usługi, jakie oferujemy, dotyczą również modernizacji sprzętów myśliwskich oraz regeneracji szkieł. Zajmujemy się także celownikami optycznymi.

Cieszymy się zaufaniem szerokiego grona Klientów, co jest dla nas bardzo satysfakcjonujące i powoduje u nas poczucie spełnienia obowiązków, jakie przed sobą wyznaczamy. Zwracamy uwagę na terminowość i należytą skrupulatność. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, w pełni skupiając się na osiągnięciu pozytywnego rezultatu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, służymy wszelką pomocą i doradztwem.

Zapraszamy do kontaktu z Wedman.

Kontakt

Kontakt Wedman Naprawa Sprzętu Optycznego

Wedman Naprawa Sprzętu Optycznego, Legionowo

Opinie (6)

Opinie o firmie Wedman Naprawa Sprzętu Optycznego

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

8raad
8raad
5.0
22.08.2017
Oddałem do naprawy stare lunety Carl Zeiss Jena Zielvier i Zienlacht oraz Wetzlar przedwojenne myślałem ,że już z nich nic nie będzie, ale miło zostałem zaskoczony .Brakujące elementy zostały dorobione zgodnie z oryginalnymi ,brakujące soczewki również , lunetki zakonserwowane wymienione smary i teraz prezentują się rewelacyjnie .Poza tym zostało to wykonane bardzo szybko a wcześniej otrzymałem szczegółową wyceną przez telefon przed wykonaniem napraw. Koszt naprawy w rozsądnej cenie. Gorąco polecam bo warto .Piotr z Gdańska
Jerzy E
Jerzy E
5.0
19.07.2016
Zdecydowanie polecam, naprawa odbyła sie ekspresowo - sprzęt wygląda po konserwacji i naprawie jak nowy i działa bez zarzutu :)
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
10.08.2015
Zamiast przyjąć lunetę i skasować pieniądze za przegląd i "robotę" udzielił cennych rad @ rozwiązanie problemu. Godna pochwały uczciwość. Kontakt konkretny i sympatyczny., Polecam.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
19.04.2015
Myslałem że będę musiał rozstać się ze swoim wysłużonym 30 letnim kahlesem-w lunetce zaczął skakąć krzyż i co strzał to pudło. W jednym zakładzie pan "fachura" powiedział że gruzu i szrotu nie naprawiają i za chwilę zaoferował mi nową do zakupu na ktorą nie bardzo było mnie stać.A u wedmana naprawili i już dwie sztuki z niej położyłem. Czyli można? można-trzeba tylko trafić pod odpowiedni adres. Dlatego podpisuje się pod opiniami innych-dają rade.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
06.01.2015
Naprawiałem w tym serwisie lornetkę Zeiss i jestem bardzo zadowolony z naprawy sprzętu.Bardzo miły i dobry kontakt
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
18.08.2014
Polecam z czystym sumieniem. Już ładnych naście lat poluje i korzystałem z różnych serwisów z różnymi efektami. Dla mnie Wedman jest najlepszy to stary wyga i mistrz w swoim fachu, zresztą to nie tylko moje zdanie.