Okresowe przeglądy i naprawy samochodów
Okresowe przeglądy i naprawy samochodów, Vision Autoserwis sp. z o.o., Pruszków

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5342524967
REGON: 36523510500000
KRS: 0000633335
Rok założenia:
2016

O firmie

Vision Autoserwis to firma działająca w Piastowie, w powiecie pruszkowskim, w województwie mazowieckim. Zakład należy do Danuty Panasiuk i specjalizuje się w naprawach samochodów. W branży mechanicznej działa od 2008 roku i zdobył zaufanie wielu klientów.

Oferta

Jeśli szukają Państwo warsztatu samochodowego, to Vision Autoserwis jest najlepszym wyborem. W doskonale wyposażonym zakładzie wykonywane są kompleksowe naprawy mechaniczne i blacharskie samochodów osobowych wszystkich marek. Wykwalifikowani mechanicy dbają o wysoką jakość prac, dlatego korzystają z najlepszych jakościowo części pochodzących od renomowanych producentów oraz kładą nacisk na dotrzymywanie ustalonych terminów. W ramach napraw bieżących i powypadkowych wykonywana jest precyzyjna diagnostyka oraz wymieniane są uszkodzone części. Naprawom poddawane są takie elementy pojazdów jak hamulce, zawieszenie, rozrząd, sprzęgło i koło dwumasowe. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom właścicieli pojazdów na czas naprawy udostępniane są samochody zastępcze. W firmowej ofercie znajdują się przede wszystkim pojazdy osobowe i dostawcze Renault. Zarówno naprawy, jak i wynajem pojazdów mogą być wykonywane bezgotówkowo.

Ponadto Vision Autoserwis zajmuje się takimi zagadnieniami jak:
  • naprawa klimatyzacji
  • nabijanie klimatyzacji
  • blacharstwo
  • lakiernictwo
  • wulkanizacja
Zakład wykonuje również okresowe przeglądy pojazdów podczas których wymieniane są filtry i płyny eksploatacyjne oraz sprawdzany jest stan poszczególnych podzespołów pojazdu.

Więcej informacji dotyczących działalności warsztatu Vision znajdą Państwo na stronie internetowej lub uzyskają pod podanym numerem telefonu.

Marki i specjalizacje

Zakład posiada oryginalne książki serwisowe i części zamienne pojazdów takich marek jak: Renault, Dacia, Audi, Volkswagen, Seat, Skoda, Peugeot, Citroen i Ford.

Zakres działalności

Mechanika samochodowa
Rodzaj obiektu
Rodzaje pojazdów
Samochody osobowe

Wideo

Kontakt

Kontakt Vision Autoserwis sp. z o.o.

Vision Autoserwis sp. z o.o., Pruszków

Opinie (0)

Opinie o firmie Vision Autoserwis sp. z o.o.