Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5881286765
REGON: 221654041
Rok założenia:
2012

O firmie

Materiały opałowe, Vangel.pl. Opał, węgiel, drewno, Szemud Vangel to przedsiębiorstwo, które od 2012 roku zajmuje się dystrybucją naturalnego opału oraz techniki grzewczej. Wykorzystujemy nasze doświadczenie, oferując bogaty i różnorodny asortyment. Siedziba naszej firmy mieści się w Szemudzie, w powiecie wejherowskim, na terenie województwa pomorskiego. Firmą z powodzeniem kieruje Iwona Wandtke.

Oferta

Przez lata poznaliśmy rynek branżowy, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić najwyższe wymagania naszych Klientów. Zapewniamy, że produkty które prezentujemy pochodzą wyłącznie od sprawdzonych producentów, dzięki czemu w sposób profesjonalny i rzetelny obsługujemy naszych Klientów. Produkty tworzone są na bazie surowców renomowanych kopalń, zakładów górniczych oraz zakładów biomasy.

Jakie usługi oferuje firma Vangel w Szemudzie?

Firma Vangel oferuje kompleksową obsługę kotłowni na paliwa stałe. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą oraz dostawą opału, ale także nowych kotłów. Dla osób, które posiadają przestarzałe instalacje centralnego ogrzewania, możemy przeprowadzić ich modernizację z zastosowaniem nowoczesnych, ekologicznych i energooszczędnych kotłów c.o. Oferujemy Państwu realizację kotłowni c.o. w dopiero co powstałych budynkach. Zajmiemy się też remontem starych kotłowni. Pomożemy dobrać odpowiedni osprzęt, dopasowany do Państwa wymagań.

Dodatkowo zapewniamy naszą szybką i sprawną pomoc w razie jakiejkolwiek awarii.

Jakie materiały opałowe można znaleźć w ofercie firmy Vangel w Szemudzie?

W ofercie firmy Vangel w Szemudzie można znaleźć opał wysokoenergetyczny, taki jak:
  • ekogroszek,
  • węgiel,
  • pellet drzewny.
Oferujemy Państwu materiały opałowe, które spełniają wymagania ekologicznych urządzeń grzewczych, takich jak piece retortowe, piece c.o. szufladowe, rusztowe czy z podajnikiem tłokowym, a także kotły c.o. z podajnikiem. Proponujemy Państwu ekogroszek suchy, ekogroszek wysokokaloryczny, niskopopiołowy, niskosiarkowy oraz ekogroszek niespiekany. Prowadzimy sprzedaż pelletu naturalnego oraz wysokokalorycznego węgla orzecha.

Do kogo skierowana jest oferta firmy Vangel?

Oferta firmy Vangel skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Nasze urządzenia oraz opał doskonale sprawdzą się w domach jednorodzinnych i wielorodzinnych, współpracujemy także z firmami produkcyjnymi, usługowymi, handlowymi oraz obiektami użyteczności publicznej. Naszymi Klientami są wspólnoty mieszkaniowe, szkoły i przedszkola, obiekty gastronomiczne i hotelowe oraz budynki biurowe.

Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz fachowe doradztwo. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Marki i specjalizacje

Firma Vangel w swoim asortymencie posiada produkty takich marek, jak: Vanred, Optimum, Pieklorz, Ekobran, Sztoker, Defro, Ultra Carbon, Repal, Skarbek, Ekofinnes, Sylva, Lava.

Artykuły

Czym jest ekopellet? – innowacje w technikach grzewczych
Czym jest ekopellet? – innowacje w technikach grzewczych
Najlepszym paliwem opałowym, które wyróżnia się wysoką wartością grzewczą (około 18000 Kj/kg), jest obecnie ekologiczny pellet, produkowany z drewna sosnowego.

Wideo

Kontakt

Kontakt Vangel.pl. Opał, węgiel, drewno

Vangel.pl. Opał, węgiel, drewno, Szemud

Słowa kluczowe

Opinie (4)

Opinie o firmie Vangel.pl. Opał, węgiel, drewno

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Kamil
Kamil
5.0
11.05.2019
Super obsługa, bardzo pomocni panowie, pomogli mi wybrać najlepsze rozwiązanie do mojego domu. Polecam.
Michalina
Michalina
5.0
22.03.2019
Przeprowadzali modernizację naszej instalacji centralnego ogrzewania. Wykonana bezproblemowo, od razu widać różnicę. Naprawdę godni polecenia!
Grażyna
Grażyna
5.0
21.01.2019
Dopiero jakiś czas wpadliśmy na ofertę tej firmy i żałujemy, że nie korzystaliśmy z niej wcześniej! Bardzo dobre, konkurencyjne ceny, super obsługa, a jakość naprawdę na wysokim poziomie. Warto.
Hubert
Hubert
5.0
30.11.2018
Polecam, od lat zaopatrujemy się w materiały opałowe właśnie w Vangelu. Mają naprawdę dobrą jakość, w tej cenie nie ma opcji żeby znaleźć coś lepszego! Super.