Profesjonalne usługi transportowe
Profesjonalne usługi transportowe, Uti-Eko. Kłosowski Paweł, Szczecin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8522088274
REGON: 320200300
Dodatkowe kontakty:

606 922 092

Rok założenia:
2006

O firmie

Siedziba firmy Uti-Eko znajduje się w Szczecinie. Przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest Paweł Kłosowski specjalizuje się w usługach transportowych oraz robotach ziemnych. Działa na rynku od 2006 roku i świadczy usługi na obszarze Polski oraz poza jej granicami. Ponadto zajmuje się handlem materiałami budowlanymi.

Oferta

Od początku działalności firma Uti-Eko świadczy usługi najwyższej jakości. Duże doświadczenie w branżach w których działa, specjalistyczny sprzęt o którego stan techniczny dbają wykwalifikowani pracownicy oraz dotrzymywanie terminów zjednały firmie wielu klientów. Podstawą firmowej działalności są usługi transportowewykonywane w Polsce i poza jej granicami. Przy pomocy nowoczesnych pojazdów realizowany jest załadunek i rozładunek maszyn budowlanych, samochodów samowyładowczych i rozmaitych materiałów oraz ich dowóz na wskazane miejsce. Materiały przewożone samochodami ciężarowymi to między innymi kruszywa, piasek, ziemia, a także popiół, wapno, nawozy i sól, zarówno drogowa, jak i przemysłowa. O szybkie i bezpieczne dostarczenie ładunków dbają doświadczeni kierowcy.

Materiały budowlane w rodzaju kruszyw z recyklingu, ziemi ogrodowej i piasku są przez Uti-Eko sprzedawane po korzystnych cenach. Doskonale nadają się do użycia podczas rozmaitych robót ziemnych, którymi firma również się zajmuje. Przedsiębiorstwo posiada dużą flotę ciężkich maszyn takich jak wywrotki, koparki kołowe oraz koparko-ładowarki, które idealnie sprawdzają się podczas wykonywania takich prac jak:
  • utwardzanie placów
  • utwardzanie dróg
  • niwelacja terenu
  • wykopy pod fundamenty
  • wykopy pod instalacje
Ponadto firma wyburza budynki oraz świadczy usługę wynajmu sprzętu budowlanego. Klienci mogą na krótszy lub dłuższy czas wynająć koparki, sprzęt do utwardzania terenu i maszyny niezbędne w procesie wyburzania.

Więcej informacji dotyczących działalności przedsiębiorstwa Uti-Eko znajdą Państwo na stronie internetowej lub uzyskają pod podanym numerem telefonu.

Kontakt

Kontakt Uti-Eko. Kłosowski Paweł

Uti-Eko. Kłosowski Paweł, Szczecin

Opinie (0)

Opinie o firmie Uti-Eko. Kłosowski Paweł