Profesjonalne usługi translatorskie z języka niemieckiego
Profesjonalne usługi translatorskie z języka niemieckiego, Usługi Lingwistyczne Tadeusz Franciszek Daniluk, Augustów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8461124023
REGON: 790217035
Rok założenia:
1992

O firmie

Nazywam się Tadeusz Daniluk i prowadzę biuro tłumaczeniowe, którego siedziba zlokalizowana jest w Augustowie, na terenie województwa podlaskiego. Specjalizuję się w usługach translatorskich. Prowadzę działalność nieprzerwanie od 1992 roku.
Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.


Oferta

Posiadam 26-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość oferowanych przeze mnie usług. Zajmuję się tłumaczeniami z języka niemieckiego. Oferta mojego biura w Augustowie, skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Oferuję Państwu usługi takie jak:
  • tłumaczenia zwykłe,
  • tłumaczenia przysięgłe,
  • tłumaczenia tekstów specjalistycznych.
Ponadto zajmuję się również przekładem dokumentów urzędowych, w tym korespondencji, świadectw oraz listów motywacyjnych. Jestem w stanie zrealizować każde zlecenie.
Możecie Państwo liczyć na moje fachowe doradztwo, rzetelność oraz terminowość. Klienci doceniają mnie również za szeroki zakres usług i ich wysoką jakość.

Zależy mi na Państwa zadowoleniu, dlatego do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

Uzupełnienie mojej oferty stanowi tłumaczenie dokumentów samochodowych.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług.

Artykuły

Wyprowadzka za granicę bez znajomości języka – kiedy będziemy musieli skorzystać z pomocy tłumacza?
Wyprowadzka za granicę bez znajomości języka – kiedy będziemy musieli skorzystać z pomocy tłumacza?
Pomoc profesjonalnego i doświadczonego tłumacza jest czasami konieczna. Szpitale, sądy oraz zakłady pracy – w jakich sytuacjach będziemy zmuszeni go zatrudnić?

Wideo

Kontakt

Kontakt Usługi Lingwistyczne Tadeusz Franciszek Daniluk

Usługi Lingwistyczne Tadeusz Franciszek Daniluk, Augustów

Opinie (10)

Opinie o firmie Usługi Lingwistyczne Tadeusz Franciszek Daniluk

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Beata
Beata
5.0
21.07.2019
Jestem bardzo zadowolona z usług biura. Zlecenia realizowane są w terminie, a ceny przystępne. Polecam.
Mirek
Mirek
5.0
24.05.2019
Serdecznie polecam skorzystanie z usług biura. Pełen profesjonalizm i doświadczenie. Dokumenty zawsze przetłumaczone na czas. Polecam.
Justyna
Justyna
5.0
04.03.2019
Korzystam z usług tego biura tłumaczeniowego już od kilku lat. Ostatnio prosiłam pana Tadeusza o pomoc w przetłumaczeniu mojego listu motywacyjnego, zrobił to, jak zawsze w terminie. Dzięki niemu mam szansę dostać wymarzoną pracę w Niemczech. Polecam.
Grzegorz
Grzegorz
5.0
30.01.2019
Szeroki zakres usług i wysoka jakość. Biuro polecił mi kolega i nie żałuję. Zleciłem ostatnio panu Tadeuszowi przetłumaczenie dokumentów samochodowych. Zlecenie było zrealizowane w terminie, cena również przystępna. Polecam.
Arek
Arek
5.0
07.01.2019
Znalazłem w internecie ich ofertę i postanowiłem skorzystać. Przetłumaczyli dużą ilość dokumentów urzędowych, których pilnie potrzebowałem. Profesjonaliści w każdym calu. Na pewno jeszcze do nich wrócę. Polecam!
Aurelia
Aurelia
5.0
11.11.2018
Tanio, szybko i profesjonalnie. Czego chcieć więcej. Miła i pomocna obsługa. Polecam.
Zosia
Zosia
5.0
06.09.2018
Mój brat korzystał z ich usług i był zadowolony. Potrzebowałam pilnego przekładu dokumentów z języka niemieckiego na polski. Biuro podjęło się zadania, a przetłumaczony dokument mogłam odebrać już na drugi dzień. Super, polecam.
Bożena
Bożena
5.0
24.07.2018
Ostatnio zleciłam im tłumaczenie mojego CV i listu motywacyjnego. Szybko, rzetelnie i tanio. Na pewno w przyszłości jeszcze skorzystam z ich usług. Polecam.
Marcin
Marcin
5.0
28.05.2018
Nasz współpraca trwa już kilka lat. Zawsze mogę liczyć na pomoc i fachowe doradztwo. Tłumaczą dla mnie dokumenty urzędowe. Jestem bardzo zadowolony z ich usług, polecam.
Łukasz
Łukasz
5.0
13.03.2018
Bardzo profesjonalne biuro. Regularnie korzystam z ich usług, rzetelnie tłumaczą dokumenty samochodowe. Miła obsługa, niska cena, terminowość. Do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie. Polecam.