Szycie pościeli wysokiej klasy na zamówienie
Szycie pościeli wysokiej klasy na zamówienie, Usługi Krawieckie Zuzola Katarzyna Piotrowska, Szydłowo

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5691357344
REGON: 383346925
Rok założenia:
2019

O firmie

Nazywam się Katarzyna Piotrowska i prowadzę własną firmę Zuzola zajmującą się usługami krawieckimi. Siedziba mojej działalności mieści się w Szydłowie, w powiecie mławskim, na terenie województwa mazowieckiego.

Oferta

Dokładam wszelkich starań, by uszczęśliwić zarówno dzieci, jak i ich rodziców. W mojej ofercie znajdziecie Państwo produkty tworzone na bazie polaru minky czy bawełny. Dysponuję rozmaitymi materiałami, fakturami, kolorami i wzorami tkanin, dzięki czemu wszystkie produkty są unikalne i nieprzeciętne.

Oferuję:
  • sukienki,
  • spódniczki,
  • opaski na włosy,
  • pościele dziecięce,
  • poszewki na poduszki.
Ponadto zajmuję się również szyciem firan, zasłon i pościeli na wymiar. Podejmuję się przeróbek krawieckich dla pań i dzieci. Oferuję zwężanie w pasie i biodrach, skracanie dołu sukienek i spódnic, a także uszycie pięknej sukienki. Oferuję kompleksowe doradztwo podczas wyboru odpowiedniej tkaniny i fasonu.

Dysponuję profesjonalnymi narzędziami i sprzętem do szycia, dzięki czemu wszystkie usługi wykonuję szybko, zachowując przy tym konkurencyjne ceny. Posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe, a swoim klientom zapewniam pełen profesjonalizm i indywidualne podejście.

Zapraszam serdecznie do kontaktu.

Wideo

Kontakt

Kontakt Usługi Krawieckie Zuzola Katarzyna Piotrowska

Usługi Krawieckie Zuzola Katarzyna Piotrowska, Szydłowo

Opinie (1)

Opinie o firmie Usługi Krawieckie Zuzola Katarzyna Piotrowska

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Jola
Jola
5.0
29.09.2019
Bardzo oryginalne i piękne materiały. Pani Katarzyna stworzyła dla mnie nietuzinkową pościel, którą każdy się zachwyca. Jest uszyta z bardzo dobrej jakości materiału.