Usługi krawieckie na najwyższym poziomie
Usługi krawieckie na najwyższym poziomie, Usługi Krawieckie Przemysław Grzela, Mnich

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6331976086
REGON: 383464205
Rok założenia:
2019

O firmie

Usługi Krawieckie Przemysław Grzela znajdują się w Mnichu, w województwie śląskim. Zajmujemy się szyciem odzieży na miarę. Oferujemy konkurencyjne ceny i bezwzględnie wywiązujemy się z terminów

Oferta

Głównie zajmujemy się szyciem ubrań na miarę oraz szyciem według kroju. Świadczymy usługi krawieckie na wysokim poziomie, a do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Zapewniamy szeroki wybór tkanin i materiałów, więc każdy Klient znajdzie coś dostosowanego do jego potrzeb.

W naszej ofercie znajdą Państwo:
  • szycie na miarę
  • szycie dla sklepów
  • szycie według kroju
  • usługi krawieckie
  • krawiectwo dla firm
  • gotowe wykroje
Poza tym proponujemy również szycie odzieży damskiej. Przeprowadzamy cały proces tworzenia kreacji od początku do końca, konsultując się z Klientami odnośnie ich oczekiwań. Doradzamy również, w jaki sposób dobrać krój czy materiał do danego ubrania. Zawsze przestrzegamy terminów i nie dopuszczamy do opóźnień.

Elementy garderoby tworzone w naszej pracowni wykonywane są z materiałów najlepszej jakości, w które zaopatrujemy się od producentów w kraju, jak i za granicą. Warto wspomnieć o tym, że projekty naszych kreacji często pojawiają się na pokazach w mieście mody, jakim jest Paryż.

Zapraszamy do kontaktu z pracownią Przemysława Grzeli w Mnichu.

Artykuły

Jaką sukienkę powinna mieć świadkowa?
Jaką sukienkę powinna mieć świadkowa?
Suknia świadkowej powinna być elegancka i dopasowana do stylu panny młodej. Gdzie najlepiej ją kupić i na co powinno się zwracać uwagę, podczas wyboru?

Wideo

Kontakt

Kontakt Usługi Krawieckie Przemysław Grzela

Usługi Krawieckie Przemysław Grzela, Mnich

Opinie (1)

Opinie o firmie Usługi Krawieckie Przemysław Grzela

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Kornelia
Kornelia
5.0
13.11.2019
Świetna pracownia krawiecka, jestem miło zaskoczona ich profesjonalizmem. Potrafią doradzić oraz podpowiedzieć, jeśli chodzi o ubrania damskie. Jestem zadowoloną klientką!