Tworzenie serwisów internetowych
Tworzenie serwisów internetowych, Usługi Informatyczne Tomasz Kleinschmidt, Dziemiany

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5911686281
REGON: 221869965
Rok założenia:
2013

O firmie

Tomasz Kleinschmidt oferuje Państwu profesjonalne Usługi informatyczne. Firma powstała w 2013 roku i z miesiąca na miesiąc prężnie się rozwija, zdobywając nowych klientów. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Dziemiany, w powiecie kościerskim, na terenie województwa pomorskiego. Świadczone usługi osiągają zakres całego kraju. Zapraszam do współpracy.

Oferta

Nazywam się Tomasz Kleinschmidt i jestem wykształconym informatykiem. Komputery to jednak nie tylko mój zawód, ale również wielka pasja, którą rozwijam od lat. Z niezmiennym zainteresowaniem i zaangażowaniem podejmuje się realizacji najróżniejszych zleceń. Wiedza i doświadczenie naszej ekipy pozwala na terminową realizację wielu projektów jednocześnie. Jako firma jesteśmy niezwykle skuteczni.

Zajmujemy się kompleksową obsługą informatyczną i bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie systemów IT. Każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny-rzetelnie i kompleksowo.

Naszą specjalnością są strony WWW.

Oferujemy:
  • projektowanie stron www,
  • pozycjonowanie stron www,
  • aktualizacja i modernizacja stron www,
  • social media,
  • SEO dla firm,
  • serwis komputerów stacjonarnych,
  • serwis laptopów.
  • projektowanie szablonów Allegro,
Dodatkowo zajmujemy się sprzedażą oprogramowania antywirusowego Kaspersky. Działamy również w zakresie projektowania Systemów Zarządzania Treścią (CMS). Prowadzimy także serwis urządzeń mobilnych.

Dzięki specyfice naszej działalności możemy Państwu zaoferować nasze usługi na terenie całego kraju. Doświadczenie i wysokie kwalifikacje są gwarancją usług najwyższej jakości. Dokładamy wszelkich starań, aby zrealizować oczekiwania naszych klientów. Chętnie podejmujemy się nawet nietypowych zleceń. Jesteśmy ambitni i dbamy o rozwój naszych pracowników. Nieustannie bierzemy udział w kursach doszkalających i eventach tematycznych.

Gwarantujemy konkurencyjne ceny. Zachęcamy do kontaktu i współpracy!

Artykuły

Pozycjonowanie stron internetowych
Pozycjonowanie stron internetowych
Pozycjonowanie strony jest niezbędne, jeśli chcesz zaistnieć w internecie. Zacznij działać, by poprawić widoczność twojej strony w wynikach wyszukiwania.

Wideo

Więcej informacji

  • Oferta na stronie WWW zobacz

Kontakt

Kontakt Usługi Informatyczne Tomasz Kleinschmidt

Usługi Informatyczne Tomasz Kleinschmidt, Dziemiany

Opinie (2)

Opinie o firmie Usługi Informatyczne Tomasz Kleinschmidt

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Tomek
Tomek
5.0
15.05.2019
Serdecznie polecam usługi informatyczne, w szczególności skuteczne pozycjonowanie.
Jakub
Jakub
5.0
21.03.2019
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą firmą. Obsługa mojej strony jest całkowicie niekłopotliwa i pozwala zaoszczędzić dużo czasu.