Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8512904803
REGON: 320015927
Rok założenia:
1992

O firmie

Siedziba naszej firmy znajduje się w Szczecinie. Działalność prowadzimy od 1992 roku. Specjalizujemy się w usługach dźwigowych. Osoby zarządzające przedsiębiorstwem to Jolanta, Norbert i Zenon Ciesiółka.

Oferta

Głównym profilem prowadzonej przez nas działalności są usługi dźwigowe oraz usługi żurawiami. Ofertę kierujemy do osób fizycznych i przedsiębiorstw. Za cel postawiliśmy sobie dostarczanie nowoczesnych, kompleksowych i zorientowanych na klienta usług dźwigowych.

Do naszych podstawowych zadań należy:
  • wyciąganie i wodowanie jachtów,
  • wyciąganie i wodowanie barek,
  • załadunek i rozładunek,
  • montaż wierz telefonii komórkowej.
Ponadto przeprowadzamy montaż elementów żelbetowych i wykonujemy przeładunek elementów wielkogabarytowych. Oferujemy posadowienie na wysokości urządzeń, montaż i demontaż suwnic, zbiorników oraz kominów.

Klienci mogą liczyć z naszej strony na fachowe doradztwo techniczne w zakresie doboru sprzętu i technologii robót montażowych. Zatrudniamy doświadczonych pracowników i posiadamy specjalistyczny sprzęt, co pozwala nam na szybki i sprawny montaż konstrukcji stalowych, kadłubów i sekcji statków. Zapewniamy fachowe doradztwo w wyżej wymienionym zakresie i w doborze sprzętu oraz technologii robót montażowych.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy.

Kontakt

Kontakt Usługi Dźwigowe s.c. Jolanta, Norbert, Zenon Ciesiółka

Usługi Dźwigowe s.c. Jolanta, Norbert, Zenon Ciesiółka, Szczecin

Opinie (0)

Opinie o firmie Usługi Dźwigowe s.c. Jolanta, Norbert, Zenon Ciesiółka