Układanie pokryć dachowych
Układanie pokryć dachowych, Usługi dekarskie Wielobranżowy Zakład Usługowy Mariusz Dobosz, Chorzów

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6271241871
REGON: 272401053
Dodatkowe kontakty:

32 246 13 41

Rok założenia:
1989

O firmie

Siedziba firmy Mariusza Dobosza znajduje się w Chorzowie. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w usługach dekarskich. Powstało w 1989 roku i realizuje usługi na terenie całego województwa śląskiego.

Oferta

Dach to jeden z najważniejszych elementów każdego budynku mieszkalnego, hotelowego i usługowego. Chroni wnętrze przez warunkami atmosferycznymi, dlatego tak ważne jest jego staranne wykonanie. Jeśli chcą mieść Państwo pewność, że dach będzie długo pełnił swoją funkcję, to najlepiej zgłosić się do firmy Mariusza Dobosza, zajmującej się dekarstwem. Zakład skupia doświadczonych pracowników i dysponuje specjalistycznym sprzętem, dlatego nawet najtrudniejsze zlecenia nie stanowią problemu. W trakcie prac używane są najlepsze jakościowo materiały od renomowanych producentów, co w połączeniu z precyzją wykonania gwarantuje wytrzymałość pokryć dachowych.

Firma zajmuje się kompleksową budową dachów, w tym więźbami i układaniem pokryć dachowych. Mogą to być zarówno dachy płaskie, jak i spadziste. Stosowane są do tego celu takie pokrycia jak:
  • dachówka ceramiczna
  • dachówka cementowa
  • blachodachówka
  • papa termozgrzewalna
  • gont bitumiczny
  • blachy szlachetne
  • tytan-cynk
  • miedź
Dekarze zajmują się również remontami dachów, podczas których zrywają starą papę, demontują dachówki i blachy oraz uszczelniają przeciekające miejsca. Inne prace, których podejmuje się firma to wprowadzanie różnych modyfikacji, np. obróbek blacharskich, nowych rynien, piorunochronów oraz okien dachowych. Uzupełnieniem oferty jest docieplanie dachów i poddaszy, dzięki któremu budynki tracą mniej ciepłą, a to przekład a się na oszczędności.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o zakładzie Mariusza Dobosza. Na stronie internetowej znajdą Państwo m. in. więcej zdjęć dokumentujących zrealizowane zlecenia.

Marki i specjalizacje

Firma montuje instalacje odgromowe niemieckiej firmy Dehn.

Kontakt

Kontakt Usługi dekarskie Wielobranżowy Zakład Usługowy Mariusz Dobosz

Usługi dekarskie Wielobranżowy Zakład Usługowy Mariusz Dobosz, Chorzów

Opinie (0)

Opinie o firmie Usługi dekarskie Wielobranżowy Zakład Usługowy Mariusz Dobosz