Zarządzanie archiwami dla firm
Zarządzanie archiwami dla firm, Usługi Archiwizacyjne

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5732481875
REGON: 363751890
Rok założenia:
2016

O firmie

Firma Dokarch jest prowadzona przez Pawła Szymonika . Rozpoczęliśmy swoją działalność w 2000 roku w miejscowości Brzeziny-Kolonia, w województwie śląskim. Wtedy zajmowaliśmy się jedynie niszczeniem dokumentów, jednak w 2003 roku do zakresu naszych usług dołączyliśmy również usługi archiwizacyjne.

Certyfikaty i dyplomy

Posiadamy certyfikacje ISO 9001 potwierdzającą wysoką jakość dostarczanych przez nas usług.

Oferta

W każdej firmie potrzebny jest swobodny dostęp do informacji i dokumentów. Nie od dziś wiadomo jednak, że jeśli dokumentów jest dużo to ten dostęp może być utrudniony. Dokarch wychodzi naprzeciw dezorganizacji i chaosowi, aby przywitać porządek i zwiększyć skuteczność pracy w Państwa firmie.

Zajmujemy się profesjonalną archiwizacją dokumentów, dzięki której dostęp do materiałów będzie przejrzysty, szybki i przyjemny. Nasi pracownicy nie tylko dokładnie oznaczą i zabezpieczą Państwa akta, ale również wytłumaczą jak skutecznie korzystać z archiwum. Zapewniamy również usługi związane z niszczeniem dokumentów zarówno papierowych, jak i zapisanych na nośnikach przechowywania informacji.

Nasza oferta obejmuje takie usługi jak:
  • archiwizacje dokumentów,
  • depozyt dokumentacji,
  • niszczenie dokumentów papierowych,
  • niszczenie nośników magnetycznych,
  • zarządzanie i obsługa archiwum.
W ramach usługi archiwizacji gwarantujemy Państwu profesjonalną ewidencję dokumentacji oraz systematyczne porządkowanie akt, aby przez cały czas trwania usługi mieli Państwo pełną swobodę dostępu do potrzebnych informacji. Dzięki układaniu akt zgodnie ze sporządzonymi wcześniej spisami zdawczo-odbiorczymi i odpowiednim opisaniu regałów wgląd w archiwum jest zawsze łatwy i klarowny.

Dzięki dużemu doświadczeniu w usługach związanych z niszczeniem dokumentów zapewniamy w pełni bezpieczne i dopracowane procedury zgodne z III klasą tajności wg normy DIN 32757. Odbiór dokumentacji do zniszczenia własnym transportem z terenu województwa śląskiego, opolskiego, kieleckiego, małopolskiego. Wystawiamy Certyfikat zniszczenia. Niszczenie może odbyć się w obecności Państwa przedstawiciela.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszej strony internetowej

Artykuły

Niszczenie dokumentacji
Niszczenie dokumentacji
Pozbycie się starych dokumentów najskuteczniejsze będzie dzięki skorzystaniu z usług wyspecjalizowanej w tym zakresie firmy.

Wideo

Kontakt

Kontakt Usługi Archiwizacyjne "DOKARCH" Paweł Szymonik

Usługi Archiwizacyjne "DOKARCH" Paweł Szymonik, Brzeziny-Kolonia

Opinie (2)

Opinie o firmie Usługi Archiwizacyjne "DOKARCH" Paweł Szymonik

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Darek
Darek
5.0
07.05.2019
Skorzystałem z usług niszczenia dokumentów, wszystko odbyło się szybko i tanio. Bardzo przyjemne do oglądania.
Przemek
Przemek
5.0
20.03.2019
Nigdy bym się nie spodziewał, że tak prosta rzecz może tak bardzo ułatwić życie. Polecam każdemu usługi tej firmy, archiwizacja dokumentów w mojej firmie ułatwiła mi pracę dzięki czemu mam więcej czasu i mniej stresu.