Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:30 - 15:30
Wt.
07:30 - 15:30
Śr.
07:30 - 15:30
Cz.
07:30 - 15:30
Pt.
07:30 - 15:30
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7361459982
REGON: 000296377
Rok założenia:
1931

O firmie

Uniwersytecki Szpital Ortopedyczno-Rehabilitacyjny znajduje się w Zakopanem, w województwie małopolskim. Skupiamy zespół wybitnych specjalistów gotowych w każdym momencie ratować zdrowie i życie Pacjentów. Główne kierunki działalności medycznej to ortopedia dzieci oraz dorosłych.

Oferta

Uniwersytecki Szpital Ortopedyczno-Rehabilitacyjny to placówka z tradycją. Czynimy wszystko aby podtrzymać chlubne karty historii naszego szpitala. Z racji położenia w naszej placówce szczególny nacisk położyliśmy na prawidłowe diagnozowanie i leczenie pacjentów z urazami dolnych i górnych kończyn. Zatrudnieni u nas wykwalifikowani ortopedzi składają złamane ręce i nogi oraz usztywniają kończyny. Z zakresu ortopedii dziecięcej zajmujemy się leczeniem wrodzonych i nabytych deformacji kręgosłupa oraz deformacji narządu ruchu u dzieci z przepukliną oponowo–rdzeniową. Ponadto wykonujemy kompleksowe leczenie dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym. W ramach ortopedii dorosłych leczeniu podlegają:
  • schorzenia nabyte i wrodzone,
  • guzy i zniekształcenia pourazowe kręgosłupa,
  • zmiany zwyrodnieniowe stawów,
  • artroskopia stawów kolanowych,
  • artroskopia stawów barkowych,
  • artroskopia stawów skokowych.
W sytuacjach które tego wymagają wdrażane jest leczenie operacyjne. Dokładamy wszelkich starań, by po przebytych urazach pacjenci szybko doszli do zdrowia, dlatego duży nacisk kładziemy na profesjonalną rehabilitację, która jest podstawą pełnego powrotu do zdrowia. Więcej informacji dotyczących szpitala znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy.

Kontakt

Kontakt Uniwersytecki Szpital Ortopedyczno-Rehabilitacyjny

Uniwersytecki Szpital Ortopedyczno-Rehabilitacyjny, Zakopane

Opinie (0)

Opinie o firmie Uniwersytecki Szpital Ortopedyczno-Rehabilitacyjny