Oferujemy ubezpieczenia indywidualne i grupowe
Oferujemy ubezpieczenia indywidualne i grupowe, Uniqa S.A. Towarzystwo ubezpieczeń, Toruń

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8760100326
REGON: 870411324
Rok założenia:
1994
Branża:

O firmie

Towarzystwo ubezpieczeń Uniqa S.A. znajduje się w Toruniu. Działalność prowadzimy od 1994 roku. Zajmujemy się doradztwem w zakresie ubezpieczeń. Zapraszamy do pozostałych oddziałów: Grudziądz, Mickiewicza 15, tel.: 56 643 23 22 Brodnica, Mostowa 20, tel.: 56 498 47 61 Nowe Miasto Lubawskie, 19 Stycznia 4, tel.: 56 474 20 92 Chełmża, Sikorskiego 33, tel.: 56 675 49 53

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie kompleksowych usług z zakresu ubezpieczeń. Posiadamy 24-letnie doświadczenie, dzięki czemu zyskaliśmy zaufanie wielu klientów. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i właścicieli mniejszych i większych przedsiębiorstw.

W naszej ofercie znajdą Państwo ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenia zdrowotne, ubezpieczenia OC, ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia turystyczne, ubezpieczenia społeczne, ubezpieczenia samochodów, a także ubezpieczenia mieszkań.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Chętnie podpowiemy Państwu, czym się kierować przy wyborze odpowiedniego ubezpieczenia, które spełni Państwa oczekiwania i będzie przystosowane do Państwa finansów.

Niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się ubezpieczenia wyjazdów zagranicznych. Jest to dobry znak, gdyż tego typu ubezpieczenie przydaje się w najmniej oczekiwanym momencie. Ubezpieczenie turystyczne uchroni Państwa przed wysokimi kosztami ewentualnego leczenia za granicą. Klienci mogą się także zabezpieczyć w przypadku utraty bagażu czy sprzętu sportowego.

Ponadto proponujemy ubezpieczenia zdrowotne. W tym zakresie klienci mogą zabezpieczyć się w przypadku chorób dziecka czy bliskiej osoby z rodziny. Przygotowaliśmy także specjalną ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych, takich jak assistance oraz ubezpieczenie AC i OC.

Nasza baza jest nieustannie aktualizowana, dlatego mamy nadzieję, że każdy znajdzie dla siebie odpowiednią ofertę. Zachęcamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby Towarzystwa ubezpieczeń Uniqa S.A. w Toruniu.

Zapraszamy.

Kontakt

Kontakt Uniqa S.A. Towarzystwo ubezpieczeń

Uniqa S.A. Towarzystwo ubezpieczeń, Toruń

Opinie (0)

Opinie o firmie Uniqa S.A. Towarzystwo ubezpieczeń