Zajmujemy się sporządzaniem deklaracji Intrastat
Zajmujemy się sporządzaniem deklaracji Intrastat, Unia s.c. Agencja celna Edyta Kołosowska, Ryszard Lewandowski, Szczecin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9551726714
REGON: 811074195

O firmie

Agencja celna Unia znajduje się w Szczecinie. Działalność prowadzimy od 1997 roku. Działamy na polskim rynku związanym z obrotem towarowym z zagranicą. Osobami decyzyjnymi są Edyta Kołosowska i Ryszard Lewandowski.

Oferta

Świadczymy szereg usług związanych z odprawami celnymi. Pomagamy naszym klientom w dokonywaniu zgłoszeń celnych. Dokładnie wiemy jak przebiegają procedury celne. Współpracujemy z wieloma klientami. Poradzimy sobie z każdym, nawet najtrudniejszym zadaniem.

Prowadzimy doświadczoną agencję celną, w której pracują osoby kompetentne, posiadające sporą wiedzę. Podejmujemy się zadań związanych ze sporządzaniem deklaracji intrastat. Gwarantujemy staranność i dokładność podczas swoich działań.

Udzielamy szczegółowych informacji, a także fachowego doradztwa. Pomagamy w zdobyciu akcyzy na samochody. Sporządzamy deklarację AKCU. Mamy niezbędną wiedzę na temat cła oraz przewozów międzynarodowych.

Proponujemy wprowadzenie na skład celny oraz odprawę czasową. Wystawiamy karnety TIR oraz CMR. Obsługujemy klientów w zakresie składania wniosków do urzędu celnego.

Na bieżąco śledzimy przepisy prawne. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Zależy nam na pełnej satysfakcji klienta.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej agencji celnej Unia ze Szczecina.

Kontakt

Kontakt Unia s.c. Agencja celna Edyta Kołosowska, Ryszard Lewandowski

Unia s.c. Agencja celna Edyta Kołosowska, Ryszard Lewandowski, Szczecin

Opinie (0)

Opinie o firmie Unia s.c. Agencja celna Edyta Kołosowska, Ryszard Lewandowski