Pomożemy Ci wybrać odpowiednie ubezpieczenie
Pomożemy Ci wybrać odpowiednie ubezpieczenie, Ubezpieczenia Wiesława Wojciechowska, Gorzów Wielkopolski

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5991897292
REGON: 211044913
Rok założenia:
2017
Branża:

O firmie

Nazywam się Wiesława Wojciechowska i prowadzę firmę, która zajmuje się sprzedażą ubezpieczeń. Działalność rozpoczęłam w 2016 roku. Moje biuro zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim, na terenie województwa lubuskiego.

Oferta

Głównym profilem mojej działalności jest sprzedaż pakietów ubezpieczeniowych. Posiadam 3-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas poznałam Państwa oczekiwania i wypracowałam sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Ofertę kieruję do klientów prywatnych i firm.

W mojej ofercie znajdą Państwo ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenia domów, ubezpieczenia mieszkań, ubezpieczenia dla firm, ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenia finansowe, ubezpieczenia rolne, ubezpieczenia OC, ubezpieczenia AC, ubezpieczenia turystyczne, ubezpieczenia zdrowotne, ubezpieczenia na życie, a także ubezpieczenia dla rolników.

Każda oferta jest indywidualnie przygotowywana dla klienta. Wówczas biorę pod uwagę Państwa oczekiwania i możliwości finansowe. Od lat współpracuję z firmami ubezpieczeniowymi Concordia i TUW Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych.

Pracuję przy pomocy nowoczesnych technologii, co pozwala mi na sprawną i bezproblemową realizację zleceń. Chętnie podpowiem Państwu czym się kierować przy wyborze odpowiedniego ubezpieczenia, które spełni Państwa oczekiwania. Baza oferta jest na bieżąco aktualizowana, dlatego pojawiają się w niej nowości.

Niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się ubezpieczenia turystyczne. Tego typu ubezpieczenia pokryją koszty ewentualnego leczenia za granicą. Klientom proponuję też zakup ubezpieczenia OC i AC, zwłaszcza osobom, które często wyjeżdżają w dłuższe trasy.

Dokładam wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantuję terminowość i rzetelność. Zachęcam do zapoznania się z całkowitą ofertą.

Zapraszam do kontaktu i odwiedzenia mojego biura w Gorzowie Wielkopolskim.

Artykuły

Jakie dodatkowe pakiety ubezpieczeń warto wykupić, będąc właścicielem prywatnego przedsiębiorstwa?
Jakie dodatkowe pakiety ubezpieczeń warto wykupić, będąc właścicielem prywatnego przedsiębiorstwa?
Prowadzenie zarówno małego, jak i dużego przedsiębiorstwa wiąże się z odpowiedzialnością. Jakie pakiety ubezpieczeń warto wykupić, posiadając własną firmę?

Wideo

Kontakt

Kontakt Ubezpieczenia Wiesława Wojciechowska

Ubezpieczenia Wiesława Wojciechowska, Gorzów Wielkopolski

Opinie (5)

Opinie o firmie Ubezpieczenia Wiesława Wojciechowska

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Elżbieta
Elżbieta
5.0
15.11.2019
Duży wybór ubezpieczeń. Polecam.
Kaśka
Kaśka
5.0
26.09.2019
Zakupiłam tu ubezpieczenie turystyczne. Teraz mogę spokojnie podróżować po świecie.
Amanda
Amanda
5.0
12.07.2019
Koleżanka powiedziała mi o tej ubezpieczalni. Dzięki temu mam teraz super ubezpieczenie zdrowotne.
Angelika
Angelika
5.0
16.05.2019
Jestem zadowolona z jakości usług, jakie świadczy ta ubezpieczalnia. Polecam.
Remigiusz
Remigiusz
5.0
26.03.2019
Mają tu ogromny wybór ubezpieczeń. Super ceny. Polecam.