Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5491004948
REGON: 070488197
Rok założenia:
1995
Branża:

O firmie

Sigma-Broker to prowadzona przez nas firma, działająca w branży ubezpieczeniowej. Nasza siedziba znajduje się w Oświęcimiu, w województwie małopolskim. Na rynku działamy nieprzerwanie od 1988 roku po kierownictwem Józefa Ziomkiewicza. Stosujemy innowacyjne rozwiązania, co w połączeniu z bogatym doświadczeniem zawodowym, sprawia, że świadczone przez nas usługi są na bardzo wysokim poziomie.

Oferta

Specjalizujemy się w usługach ubezpieczeniowych. Jesteśmy licencjonowanymi brokerami, którzy zajmują się świadczenie pakietów dla małych i dużych firm. W firmie pracuje profesjonalny i troszczący się o dobro wszystkich swoich klientów personel. Klientom oferujemy fachowe doradztwo ubezpieczeniowe w zakresie doboru odpowiednich świadczeń, które dobieramy do ich indywidualnych potrzeb i oczekiwań, a także możliwości finansowych. Zabezpieczamy firmy i ich pracowników.

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że każdy ma inne potrzeby i wymagania. Zawsze z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do swoich obowiązków. Nieustannie obserwujące zachodzące na rynku ubezpieczeń zmiany i dostosowujemy je do naszych standardów w celu zapewnienia jak najwyższej jakości świadczonych usług. Stanowimy solidną firmę, której można w pełni zaufać.

Wszystko to razem sprawia, że już wiele organizacji, instytucji i innych przedsiębiorstw może z pełnym spokojem prowadzić swoją działalność bez obawy o jakiekolwiek niekorzystne zdarzenia. Zapewniamy, że są one w dobrych rękach oraz, że w każdej chwili mogą liczyć na rzetelną pomoc z naszej strony, czyli doświadczonego ubezpieczyciela.

W ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz:
  • ubezpieczeń na życie pracowników przedsiębiorstw,
  • ubezpieczeń zdrowotnych,
  • ubezpieczeń majątkowych,
  • ubezpieczeń grupowych,
  • ubezpieczeń dla firm,
  • ubezpieczeń na życie na zasadach grupowych.
Gwarantujemy bardzo korzystne warunki ubezpieczeń i współpracy.

Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu i skorzystania z wyżej przedstawionej oferty.

Kontakt

Kontakt Ubezpieczenia. Sigma-Broker. Ubezpieczenia na życie. Ubezpieczenia OC.

Ubezpieczenia. Sigma-Broker. Ubezpieczenia na życie. Ubezpieczenia OC., Oświęcim

Opinie (0)

Opinie o firmie Ubezpieczenia. Sigma-Broker. Ubezpieczenia na życie. Ubezpieczenia OC.