Zabezpiecz swoją przyszłość
Zabezpiecz swoją przyszłość, Ubezpieczenia i Finanse Sp.j. P. Baumann, P. Świerczek, Kraków

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6782949950
REGON: 120048650
KRS: 0000233485
Rok założenia:
2005
Branża:

O firmie

Przedsiębiorstwo Ubezpieczenia i Finanse Sp.j. znajduje się w Krakowie. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2000 roku. Zajmujemy się sprzedażą pakietów ubezpieczeniowych. Osobami decyzyjnymi są Piotr Baumann i Paweł Świerczek.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż ubezpieczeń. Posiadamy 18-letnie doświadczenie, dzięki czemu poznaliśmy Państwa oczekiwania i wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Ofertę kierujemy zarówno do klientów prywatnych, jak i właścicieli firm.

W naszej ofercie znajdą Państwo ubezpieczenia pojazdów, ubezpieczenia mienia, ubezpieczenia osobowe, ubezpieczenia wypadkowe, ubezpieczenia małych firm, ubezpieczenia turystyczne, a także ubezpieczenia OC i AC. Wszystkie oferty są przygotowywanie indywidualnie dla każdego klienta. Wówczas bierzemy pod uwagę ich oczekiwania oraz możliwości finansowe.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, co znacznie ułatwia nam wykonywanie obowiązków zawodowych. Baza ofert jest nieustannie aktualizowana, dlatego wiemy, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i ze zrozumieniem. Zależy nam na Państwa zadowoleniu.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Ubezpieczenia i Finanse w Krakowie.

Kontakt

Kontakt Ubezpieczenia i Finanse Sp.j. P. Baumann, P. Świerczek

Ubezpieczenia i Finanse Sp.j. P. Baumann, P. Świerczek, Kraków

Opinie (1)

Opinie o firmie Ubezpieczenia i Finanse Sp.j. P. Baumann, P. Świerczek

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Bartosz
Bartosz
5.0
06.09.2019
Proponują bardzo korzystne oferty w kwestii ubezpieczeń komunikacyjnych. Szczególnie OC i AC jest w bardzo dobrej cenie i na dobrych warunkach.