Dodatkowe dane

Polecane oferty

Oferujemy wynajem w pełni wyposażonych pokoi oraz apartamentów dla całej rodzinny. Mamy 29 pokoi, a...
Oferujemy Państwu nocleg w Chatce na Wołowcu. Jest to domek zbudowany z drewnianych bali, zlokalizo...
Oferujemy pawilony mieszkalne dla podróżnych i osób, które chcą w spokoju i ciszy spędzić wolny cza...
Białka Tatrzańska, Kaniówka 31a
Tatry to najchętniej odwiedzane przez turystów góry w Polsce. Osoby pragnące poznać to wspaniałe mi...

O firmie

Miejscowość, w której mieści się siedziba firmy to Krynica-Zdrój w województwie małopolskim. Firmę można odwiedzić pod adresem: Jaworowa 8. Kod pocztowy do korespondencji to: 33-380 Krynica-Zdrój. Kompletne współrzędne GPS to: 49.4320925882353N, 20.953333745098E. "U Heleny. Pokoje" to firma działająca w branży Noclegi i kwatery prywatne.

"U Heleny. Pokoje" zapewnia swoim Gościom przyjemne i stylowo urządzone pokoje spełniające indywidualne wymagania oraz oferuje dobrą ofertę z zakresu usług gastronomicznych. Oferowane przez okolicę niezwykłe walory krajobrazowe i turystyczne sprawiają, iż wypoczynek w miejscowości Krynica-Zdrój jest przyjemnym, a równocześnie aktywnie spędzonym pobytem wypoczynkowym.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy. Więcej informacji dotyczących produktów lub usług dostępnych w firmie uzyskasz dzwoniąc pod numer telefonu: 18 471 34 26.

Kontakt

Kontakt U Heleny. Pokoje

U Heleny. Pokoje, Krynica-Zdrój

Opinie (1)

Opinie o firmie U Heleny. Pokoje

Średnia ocen

1.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
1.0
17.06.2013
Była to najgorsza noc w najgorszym pokoju jaki widziałem. Zarezerwowaliśmy pokój dwuosobowy, jednak po przybyciu nie ma takiego, pani pokazała nam pokój jednoosobowy z malutkim łóżkiem, a gdy przedstawiliśmy problem zostaliśmy zaprowadzeni do pokoju znajdującego się w piwnicy, w którym śmierdziało pleśnią, nie było ciepłej wody i ogrzewania. Temperatura w pokoju była tak niska, że musiałem spać z twarzą pod kocem, a nie należę do osób narzekających na zimno. Gdy następnego dnia powiedzieliśmy, że rezygnujemy z noclegu właścicielka stała się bardzo nieuprzejma, kazała dać pieniądze i poszła sobie. Gdy poprosiłem żeby wpisała nas do książki w której zapisywani są odwiedzający goście, kazała się wynosić. Ani razu nie zapytała o nasze nazwiska, ani o dowody osobiste, o nic. Równie dobrze mogliśmy wyjechać bez pożegnania. Zdecydowanie nie polecam.