Sklep z artykułami dla dzieci
Sklep z artykułami dla dzieci, Tulisie Renata Kosztołowicz, Sanok

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6871181433
REGON: 370442547
Rok założenia:
2017

O firmie

Firma Tulisie istnieje od 2017 roku. Nasza siedziba znajduje się w Sanoku, na terenie województwa podkarpackiego. Zajmujemy się sprzedażą produktów dla dzieci. Właścicielką jest Renata Kosztołowicz.

Oferta

Pewnie ciężko wyobrazić sobie wspanialsze i słodsze zakupy niż te robione z myślą o naszych pociechach lub tych trochę dalszych. To niezliczona ilość wspaniałych pomysłów, które świetnie sprawdzą się przy dzieciach. Do tego są to rzeczy po prostu piękne, ale też i wymyślne. Projektanci wykazują się dużą kreatywnością i wiedzą na temat dziecięcych upodobań, ponieważ każdy z naszych produktów wyjątkowo przypada do gustu maluchom.

Oferta naszego sklepu internetowego Comisie to:
  • pościel sensoryczna,
  • kołdra obciążeniowa,
  • pościel niemowlęca,
  • pościel dziecięca,
  • kocyki niemowlęce,
  • wózki dziecięce.
Skompletują u nas państwo praktycznie całą wyprawkę dla dziecka. W skład naszego asortymentu wchodzą: jeździki, rowerki, pchacze, krzesełka, leżaczki, bujaczki oraz nianie bezprzewodowe. Wszystkie nasze produkty odznaczają się najwyższą jakością materiałów i starannym wykonaniem. Dbamy o bezpieczeństwo dzieci, dlatego każdy artykuł w naszym sklepie przechodzi testy, potwierdzające jego idealne zastosowanie u najmłodszych.

Uzupełnieniem oferty Comisie są: zabawki, mebelki, łóżeczka, zabawki ogrodowe, książki, trampoliny i pojazdy akumulatorowe.

Zachęcamy do skorzystania naszej oferty i odwiedzenia sklepu.

Artykuły

Kołdra obciążająca, czyli spokojny sen dla Twojego dziecka
Kołdra obciążająca, czyli spokojny sen dla Twojego dziecka
Sen jest bardzo ważny, zwłaszcza u dziecka. Dlatego też, jeśli występują zaburzenia snu, nie ma co zwlekać, trzeba działać.

Wideo

Kontakt

Kontakt Tulisie Renata Kosztołowicz

Tulisie Renata Kosztołowicz, Sanok

Opinie (1)

Opinie o firmie Tulisie Renata Kosztołowicz

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Delfina
Delfina
5.0
17.05.2019
Wspaniałe te zabawki. Bardzo mi się podobają, bo szukam dla mojego dziecka czegoś naprawdę wyjątkowego i bezpiecznego. Te są idealne.
Tagi