Sprzedaż artykułów szkolnych i biurowych
Sprzedaż artykułów szkolnych i biurowych, Triomen-Hurt Sp. z o.o., Krosno

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7380004314
REGON: 490005590
Rok założenia:
1993

O firmie

Triomen-Hurt to firma, która zlokalizowana jest w Gorlicach, na terenie województwa małopolskiego. Działamy na rynku nieprzerwanie od 1992 roku. Łącznie prowadzimy aż 12 sklepów na terenie województwa małopolskiego i podkarpackiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą.

Oferta

Oferujemy Państwu artykuły konsumpcyjne, głównie z branży chemii gospodarczej. Polecamy artykuły pochodzące od wiodących producentów. W ofercie mamy także ich tańsze zamienniki. Dbamy o najwyższą jakość obsługi na każdym etapie współpracy. Polecamy się zarówno klientom detalicznym, jak i hurtowym.

W naszej kompleksowej ofercie znajdą Państwo:
  • kosmetyki
  • wyroby tytoniowe
  • artykuły biurowe i szkolne
  • artykuły sanitarno-higieniczne
  • artykuły gospodarstwa domowego oraz wiele innych ciekawych produktów
Ponadto od 2006 roku specjalizujemy się w produkowaniu wysokiej jakości zniczy zalewanych, zniczy na tuby oraz tub do zniczy. Zapewniamy szeroki wybór przeróżnych modeli.

Dla klientów regularnie przygotowujemy liczne promocje, dzięki którym można zakupić dużą ilość naszych produktów, w bardzo przystępnej cenie. Obsługujemy najczęściej punkty wielobranżowe, sklepy sieciowe oraz podhurty.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Na stronie internetowej Triomen-Hurt znajdą Państwo więcej informacji.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Triomen-Hurt Sp. z o.o.

Triomen-Hurt Sp. z o.o., Krosno

Opinie (0)

Opinie o firmie Triomen-Hurt Sp. z o.o.