Zawsze na czas, tanio i solidnie
Zawsze na czas, tanio i solidnie, Transport mleka. Prima. Przewóz mleka. Rej Jolanta, Gogolin

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 7561703168
REGON: 531307954
KRS: 0000322986
Rok założenia:
1998

O firmie

Siedziba firmy Prima mieści się w Gogolinie, w powiecie krapkowickim, w województwie opolskim. Transportem artykułów spożywczych zajmujemy się od 1998 roku. Dzięki sporemu doświadczeniu branżowemu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom wszystkich, nawet tych bardzo wymagających kontrahentów. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Jolanta Rej.

Oferta

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu specjalistycznego transportu mleka i innych artykułów spożywczych. Działamy głównie na terenie kraju, lecz przyjmujemy też zlecenia na przewóz towarów poza jego granicami.

Przez lata działalności wyspecjalizowaliśmy się w profesjonalnym przewozie towarów płynnych, a w szczególności w:
  • przewozie mleka;
  • przewozie soków i napojów;
  • przewozie olejów.
Wysoką jakość transportu zapewnia kadra wykwalifikowanych kierowców z wieloletnim doświadczeniem oraz rozbudowana flota samochodowa w postaci wielokomorowych, izolowanych cystern. Bogate zaplecze techniczne pozwala nam na sprawne i terminowe dostarczenie towaru, co jest szczególnie istotne w przypadku produktów z krótkim terminem ważności.

Naszą wiarygodność potwierdzają liczne certyfikaty uprawniające nas do świadczenia legalnych i profesjonalnych usług. Dysponujemy ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej, gwarantującym Państwu pełne bezpieczeństwo. Ponadto przedsiębiorstwo znajduje się pod stałym nadzorem weterynaryjnym. Posiadane przez nas pojazdy spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa i ekologii.

Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu. Udzielimy wyczerpujących informacji na temat prowadzonej przez nas działalności.

Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy z przedsiębiorstwem Prima.

Kontakt

Kontakt Transport mleka. Prima. Przewóz mleka. Rej Jolanta

Transport mleka. Prima. Przewóz mleka. Rej Jolanta, Gogolin

Opinie (0)

Opinie o firmie Transport mleka. Prima. Przewóz mleka. Rej Jolanta