Najlepsze i bezpieczne przewozy pasażerskie
Najlepsze i bezpieczne przewozy pasażerskie, Trans-Stach. Przewozy turystyczne, Niechanowo

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 22:00
Wt.
08:00 - 22:00
Śr.
08:00 - 22:00
Cz.
08:00 - 22:00
Pt.
08:00 - 22:00
Sb.
08:00 - 22:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7841011253
REGON: 630183406
Dodatkowe kontakty:

61 427 25 45

Rok założenia:
1989

O firmie

Głównym profilem naszej działalności jest serwis, wynajem oraz sprzedaż autobusów i autokarów. Na rynku działamy od blisko 30 lat i doskonale poznaliśmy oczekiwania osób, które chcą skorzystać lub zakupić sprawne i komfortowe pojazdy. Nasza firma Trans-Stach zlokalizowana jest w Niechanowie, na terenie powiatu gnieźnieńskiego, w województwie wielkopolskim.

Oferta

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług dotyczących przewozów turystycznych. Poznaliśmy branżę na tyle dokładnie, że jesteśmy świadomi, jak powinna funkcjonować profesjonalna firma oferująca przewozy pasażerskie. Każdy dział w firmie Trans-Stach funkcjonuje w bardzo kompetentny sposób, tak aby Klienci za każdym razem otrzymali usługi na najwyższym poziomie. Wyróżnia nas profesjonalizm i bardzo dobry kontakt z Klientami oparty na wspólnym zrozumieniu, dlatego też cieszymy się dużą popularnością i uznaniem. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.

Każdy z posiadanych przez nas pojazdów pochodzi od renomowanych i cenionych w branży producentów. Środki lokomocji są niezawodne, nowocześnie i bogato wyposażone, co wydajnie wpływa na podróż.

Specjalizujemy się w transporcie osobowym i przewozach wycieczkowych. Fachowa obsługa przewozów pasażerskich w naszym wykonaniu poparta jest otrzymanymi licencjami i niezbędnymi certyfikatami. Do naszych zadań należy również przewożenie osób do zakładów pracy, a także organizacja wyjazdów związanych z turystyką i rekreacją. Nasi doświadczeni i wykwalifikowani kierowcy z pewnością sprawnie i na czas dowiozą Państwo w wybrane miejsce w kraju i za granicą.

Systematycznie sprawdzamy stan techniczny pojazdów, gdyż bezpieczeństwo wszystkich pasażerów jest podstawą naszego funkcjonowania w branży. W przypadku chęci zakupu przez Państwo któregoś z naszych pojazdów serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy w celu dokładnego zapoznania się z prezentowaną przez nas ofertą. Zapewniamy, iż otrzymają Państwo wszelkie niezbędne informacje, a nasi pracownicy doradzą odpowiedni zakup lub sposób wynajmu.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego Klienta. Gwarantujemy bardzo korzystne rozwiązania cenowe.

Zapraszamy do współpracy z przedsiębiorstwem Trans-Stach.

Kontakt

Kontakt Trans-Stach. Przewozy turystyczne

Trans-Stach. Przewozy turystyczne, Niechanowo

Opinie (0)

Opinie o firmie Trans-Stach. Przewozy turystyczne