Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe na najwyższym poziomie
Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe na najwyższym poziomie, Tradis Tłumaczenia francuskie, tłumaczenia włoskie Sylwia Goss, Zgierz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7321572614
REGON: 473225942
Rok założenia:
2009

O firmie

Nazywam się Sylwia Goss i prowadzę firmę Tradis. Siedziba zlokalizowana jest w Zgierzu, na terenie województwa łódzkiego. Działalność rozpoczęłam w 2009 roku. Zajmuję się wykonywaniem tłumaczeń francuskich i włoskich.

Oferta

Posiadam 9-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Zajmuję się wykonywaniem różnego rodzaju tłumaczeń zwykłych i przysięgłych. Ofertę kieruję do klientów indywidualnych oraz właścicieli mniejszych i większych przedsiębiorstw.

Wykonuję tłumaczenia pisemne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia konsekutywne, tłumaczenia uwierzytelnione, tłumaczenia a także tłumaczenia zwykłe. Ponadto podejmuję się wykonywania tłumaczeń umów i korespondencji, tłumaczeń prawniczych i medycznych, tłumaczeń technicznych oraz tłumaczeń aktów urodzenia.

Pracuję przy pomocy nowoczesnych technologii, które umożliwiają mi sprawną i bezproblemową realizację powierzonych obowiązków zawodowych. Do każdego zlecenia podchodzę z ogromnym zaangażowaniem. Dbam także o to, by tekst tłumaczony był zgodny z oryginałem.

Dokładam wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantuję terminowość i rzetelność.

Zapraszam do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Tradis w Zgierzu.

Kontakt

Kontakt Tradis Tłumaczenia francuskie, tłumaczenia włoskie Sylwia Goss

Tradis Tłumaczenia francuskie, tłumaczenia włoskie Sylwia Goss, Zgierz

Opinie (1)

Opinie o firmie Tradis Tłumaczenia francuskie, tłumaczenia włoskie Sylwia Goss

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
10.06.2014
Korzystałem z usług Pani Sylwii. Przetłumaczyła mi badania, które miałem robione za granicą. Super bo nie muszę robić ponownych badań. Polecam Pani z dużymi kompetencjami.